Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sherlock Holmes kontra Arsene Lupin

Kontynuacja Dracula: Origin oraz inne nowe projekty Frogwares

Adrian Werner, 2 grudnia 2009, 09:00

Studio Frogwares znane jest z gier przygodowych, których produkuje wiele i do tego bardzo różnorodnych. Nie zanosi się, by miało to ulec zmianie - wpis na facebookowym koncie firmy ujawnia, że deweloper w pocie czoła pracuje nad kontynuacją Dracula: Origin oraz dwoma nowymi tytułami casualowymi.

Sherlock Holmes zmierzy się z Kubą Rozpruwaczem

Hed, 26 listopada 2008, 15:40

Największego detektywa świata, czyli Sherlocka Holmesa, przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Już wkrótce zobaczymy go ponownie na ekranach monitorów, w zapowiedzianej produkcji pod tytułem Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper. Jak sama nazwa tego projektu wskazuje, niezwykle uzdolniony śledczy zmierzy się z jednym z najbardziej przerażających przestępców – Kubą Rozpruwaczem.

Poradnik: Sherlock Holmes versus Arsene Lupin

Redakcja GRYOnline.pl, 31 stycznia 2008, 20:10

"Czy słynny detektyw sprosta wyzwaniu, jakie postawi przed nim nie mniej słynny włamywacz? W czym uda się Watsonowi pomóc, a w czym przeszkodzić? Jak tym razem wykaże się Lestrade? Najwyższy czas przekonać się o tym osobiście...”

Trzy nowe gry przygodowe trafiają do cyfrowej dystrybucji

Przemysław Zamęcki, 19 listopada 2007, 18:00

Serwis Adventure Gamers informuje, że w sprzedaży sieciowej pojawiły się się aż trzy tytuły: Sherlock Holmes versus Arsène Lupin, Jack Keane i Nostradamus – The Last Prophecy.

Gra Sherlock Holmes vs Arsene Lupin oficjalnie zapowiedziana

Metatron, 29 czerwca 2007, 13:07

Chociaż informacje o grze Sherlock Holmes vs Arsene Lupin zostały już wcześniej ujawnione, produkcja oficjalnie zapowiedziana została dopiero teraz. Będzie to już czwarta odsłona tworzonej przez Frohwares serii przygotówek traktujących o przygodach słynnego detektywa. Tym razem przyjdzie mu się zmierzyć z nie mniej sławnym włamywaczem–dżentelmenem Arsenem Lupinem.