Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Agatha Christie's Death on the Nile - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Agatha Christie's Death on the Nile z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku44,2 MB

data aktualizacji11 maja 2007

pobrań2242

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Agatha Christie's Death on the Nile to przygodówka, poświęcona literackiej twórczości angielskiej pisarki Agathy Christie zrealizowana przez studio Oberon Games. Niniejsza pozycja, utrzymana w konwencji kryminału, powstała w oparciu o powieść z 1936 r., w Polsce znaną pod tytułem Śmierć na Nilu. Warto także dodać, iż przy jej produkcji brały udział firmy Interactive Rights Management oraz Agatha Christie Ltd, co jest gwarancją jej zgodności z książkowym oryginałem.

Akcja została osadzona na terenie Egiptu, a dokładnie na pokładzie statku wycieczkowego o nazwie Karnak, przemierzającego najdłuższą rzekę tego kraju. Początkowo, w czasie rejsu wycieczkowego, pozwalającego podziwiać starożytne świątynie, ktoś prześladuje milionerkę Linnet Ridgeway i jej nowego męża, a następnie owa kobieta ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. W obliczu takich wydarzeń, innemu podróżnemu, który znajduje się na pokładzie, słynnemu belgijskiemu detektywowi Herkulesowi Poirot, nie pozostaje nic innego jak znalezienie winnego tej zbrodni.

Uwaga: Wersja trial gry. Pozwala na zabawę przez okres 60 minut. Po tym czasie włącza się blokada. Można ją wyłączyć po zakupie klucza aktywującego.

  • data aktualizacji: 11 maja 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 44,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl