Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Agatha Christie's Death on the Nile - +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Agatha Christie's Death on the Nile . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku99 KB

data aktualizacji6 marca 2009

pobrań1127

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Uruchom grę i w dowolnym momencie rozgrywki wciśnij ALT+TAB. Uruchom teraz trainera i kliknij na przycisku ON.

Powróć do gry, a zauważysz, że dysponujesz nieskończoną ilością podpowiedzi. Jeśli chcesz przywrócić wszystko do stanu początkowego, ponownie uruchom trainera i kliknij na przycisku OFF.

  • data aktualizacji: 6 marca 2009
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 99 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl