Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Broken Sword: Anioł Śmierci - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Broken Sword: Anioł Śmierci z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku325,3 MB

data aktualizacji27 sierpnia 2006

pobrań2074

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Broken Sword: The Angel of Death to już czwarte spotkanie z jednym z bardziej znanych bohaterów gier przygodowych - Georgem Stobbartem. Tym razem cyniczny Amerykanin zakochuje się na zabój w pięknej blondynce Annie Marii. Niestety zostaje ona porwana, a próba jej odnalezienia wciąga go w intrygę związaną z pewnym pradawnym manuskryptem w oraz tajemniczą substancją MFKZT, której historia sięga czasów starożytnych. Według legend ów eliksir miał się znajdować w Arce Przymierza. Choć w czwartej częsci cyklu Broken Sword Anna gra pierwsze skrzypce, tuż obok George'a, to nie mogło w niej zabraknąć francuskiej dziennikarki Nicole „Nico” Collard, która była partnerką bohatera w poprzednich grach z serii. Akcja Anioła Śmierci rozpoczyna się w Nowym Jorku, a podczas naszej przygody odwiedzimy m.in. Stambuł, Watykan czy Phoenix.

Uwaga: Demo zawiera sekcję gry, w której George musi udać się do fabryki salami (Mama Martino's Salami Factory), by odebrać manuskrypt skradziony przez pewnych Mafiosów.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl