Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Broken Sword: Anioł Śmierci

Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników

Jiker, 27 października 2009, 18:30

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Charlesa Cecila. Autor wspaniałych przygodówek, w tym Beneath a Steel Sky i serii Broken Sword – poinformował podczas imprezy Eurogamer Expo, że pracuje nad nową grą. Myliłby się jednak ten, który sądziłby, że to koniec dobrych wieści. Mianowicie, Cecil produkuje swoje kolejne dzieło wspólnie ze słynnym brytyjskim rysownikiem Davem Gibbonsem.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2009)

Jiker, 5 maja 2009, 13:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

Seria Broken Sword trafi na ekrany kin

Metatron, 22 maja 2007, 10:45

Niektóre gry mają fabułę, która aż prosi się o to, by wykorzystać ją w filmie. Jedną z takich produkcji jest niewątpliwie gra Broken Sword. Ludzie w Hollywood widocznie musieli dojść do tego samego wniosku, ponieważ właśnie trwają pierwsze przymiarki do stworzenia filmu na podstawie tej popularnej serii przygodówek.

Broken Sword: Anioł Śmierci debiutuje w Polsce

Łukasz Malik, 26 stycznia 2007, 08:34

Dzisiaj do polskich sklepów trafiła czwarta cześć znanej serii gier przygodowych zatytułowana Broken Sword: Anioł Śmierci. Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 PLN.

Borys Szyc i Magdalena Cielecka użyczą głosu bohaterom gry Broken Sword: Anioł Śmerci

Łukasz Malik, 2 grudnia 2006, 11:36

Znany aktor młodego pokolenia, Borys Szyc, użyczy głosu Georgowi Stobbartowi w polskiej wersji gry Broken Sword: Anioł Śmierci. To nie pierwsze doświadczenie Szyca z dubbingowaniem gier, łódzki aktor wcielił się w tytułowego Barda w grze The Bard's Tale.

Poradnik: Broken Sword: The Angel of Death

Redakcja GRYOnline.pl, 17 października 2006, 18:58

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do czwartej odsłony zmagań Georga Stobbarta, czyli gry Broken Sword: The Angel of Death. W poniższym tekście znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony, rzecz jasna, licznymi screenshotami.

Broken Sword: The Angel of Death już w sklepach

Łukasz Malik, 15 września 2006, 07:54

George Stobbart powraca. Znaczenia tego zdania chyba nie muszę wyjaśniać żadnemu miłośnikowi gier przygodowych. Dzisiaj europejską premierę ma czwarta odsłona Broken Sworda.

Technologia amBX w Broken Sword: The Angel of Death

Elrond, 23 sierpnia 2006, 11:07

Przedstawiciele firmy Philips poinformowali o podpisaniu porozumienia z korporacją THQ, którego owocem będzie zaimplementowanie w grze przygodowej Broken Sword: The Angel of Death technologii amBX.

Otwarto stronę Broken Sword: The Angel of Death

Vercetti, 27 lipca 2006, 14:41

Studio Sumo Digital uruchomiło oficjalną, pięciojęzyczną witrynę gry adventure o nazwie Broken Sword: The Angel of Death. Od teraz każdy fan przygód George’a Stobbarta może sprawdzić, co słychać u jego ulubionego bohatera, klikając w ten link.

Broken Sword: The Angel of Death – premiera przesunięta

Krooliq, 29 czerwca 2006, 10:07

Dziś mamy niezbyt dobrą wiadomość dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na kolejną odsłonę przygód George’a Stobbarta, czyli grę Broken Sword: The Angel of Death. Firma THQ właśnie ogłosiła, że debiut rynkowy programu zostaje przesunięty z 1 sierpnia na 15 września.