Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

World of Goo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
World of Goo - poradnik do gry

World of Goo - poradnik do gry

Poradnik, który widzisz przed sobą, powstał w oparciu o angielską wersję programu - World of Goo - poradnik do gry

Poradnik, który widzisz przed sobą, powstał w oparciu o angielską wersję programu. Jest to bogato ilustrowany przewodnik po każdym poziomie gry, zdradzający sposób na ich pokonanie każdego z nich.

Zapamiętaj, że rozwiązania w niektórych przypadkach są tylko proponowane. Gra ma to do siebie, iż czasem przejście danego etapu bardziej zależy od wyobraźni grającego. Niemniej dołożyłem wszelkich starań, by sugerowane działanie było najprostszym z możliwych i przez to godne Twojego zainteresowania.

W każdym levelu należy uratować konkretną liczbę goo, czyli innymi słowy bohaterów rozgrywki, w dalszej części poradnika nazywanych też glutami. Wymagane minimum zawsze widzisz na ekranie, więc zrezygnowałem z podawania takiej informacji.

Każdą planszę można ponadto przejść w sposób niemalże perfekcyjny, co definiują kryteria OCD (skrót od Obsessive Completion Distinction). O wymogach dowiesz się albo z tutejszej lektury, albo podczas gry klikając odpowiednią zakładkę. Zawsze chodzi o uratowanie większej liczby stworków, zmieszczenie się w limicie posunięć lub o zaliczenie zadania w określonym czasie. O powodzeniu świadczy wywieszona chorągiewka. W poradniku znajdziesz szczegółowe opisy tych niewątpliwie prestiżowych osiągnięć.

Niekiedy program rozdwaja drogę na mapie, umożliwiając graczowi wybór następnego poziomu. Jeżeli więc nie widzisz tekstu poświęconego konkretnej planszy, sprawdź w innym miejscu poradnika, być może ja obrałem inna kolejność.

Na każdym etapie można spotkać przynajmniej jeden, łatwo zauważalny znak z istotnymi informacjami na temat fabuły albo z podpowiedziami co do rozwiązania. Choćby dla tych pierwszych wiadomości, warto za każdym razem zapoznać się z jego treścią.

Życzę jak najmniej glutowych masakr i przede wszystkim dobrej zabawy.

1 - World of Goo - poradnik do gry

Informacje o World of Goo - poradnik do gry

Autor : Daniel Thorwalian Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 54, ilustracje: 259 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w World of Goo - poradnik do gry