Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Get Priboi poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Wypłoszyć Proboia z jego bazy wprost do rąk komandosów - Get Priboi - Project IGI - poradnik do gry

GET PRIBOI

Cele: Wypłoszyć Proboia z jego bazy wprost do rąk komandosów

Dość skomplikowana misja. Aby wypłoszyć Priboia z jego bazy, trzeba będzie przedostać się przez elektryczny płot, a następnie wysadzić zbiorniki z paliwem. Zaczynamy obok kompleksu chroniącego siłownię, zasilającą ogrodzenie wokół przytułku Priboia. Na wstępie należy zniszczyć kamerę znajdującą się na budynku nieopodal. Zaalarmuje to strażników znajdujących się w pobliżu, których oczywiście należy bezzwłocznie zlikwidować. Po ominięciu siatki wchodzimy do budynku, rozprawiamy się z niedobitkami i zabieramy wyrzutnię LAW 80. Uruchomienie alarmu spowoduje, że w centrum kompleksu będzie na nas czekać BMP, do którego nie warto się nawet zbliżać. Wyrzutnia rakiet ziemia-ziemia LAW 80 powinna załatwić sprawę. Przy wyjściu z budynku likwidujemy kamerę po lewej i uważając na strażników ruszamy na randkę w ciemno z BMP.

Po obejrzeniu całkiem ładnych fajerwerków wracamy do miejsca, gdzie było dużo wielkich skrzyń. Wspinając się po nich przeskakujemy przez płot. Tam likwidujemy strażnika i po uszkodzeniu kamery włamujemy się do magazynu. Zaraz po otwarciu drzwi unieszkodliwiamy zbira celującego do nas ze strzelby, zabieramy apteczkę, naboje i udajemy się w odwiedziny do ćwiczących właśnie panów w sąsiednim pomieszczeniu. Po ich wyeliminowaniu możemy się spokojnie dozbroić, a jest w czym przebierać: Minimi, mnóstwo naboi oraz C4 potrzebne do wysadzenia zbiorników. Teraz idziemy w stronę samotnie stojącego Suchojewa, obok którego znajduje się wspomniana wcześniej siłownia. Likwidujemy przeciwników, wyłączamy prąd i... wchodzimy na słup wysokiego napięcia. (Mam nadzieje że nie macie lęku wysokości). Z góry można spokojnie wykończyć żołnierzy pałętających się na dole.

Kiedy zorientujemy się, że droga jest wolna chwytamy za linę i jedziemy na następny słup. Po drodze można pomachać paru żołnierzom, których mijamy po drodze. Po postawieniu stóp na podłożu szybko kierujemy lufę na strażnika pilnującego okolice ze słupa. Następnie ruszamy w dalszą drogę. Po dotarciu do trzeciego już słupa schodzimy po drabinie w dół. Wystarczy tylko wyeliminować strażników znajdujących się w pobliżu baraku i mamy czystą drogę do ostatniego kompleksu. Pokonawszy biegiem całą drogę, wdrapujemy się przez płot i szybko neutralizujemy patrolujących strażników.

Teraz trzeba podłożyć ładunki C4 pod zbiorniki z paliwem. Nie jest to trudne, wystarczy tylko uważać na kamery - w żadnym wypadku ich nie uszkadzając. Wybuch spłoszy Priboia, który ucieknie swoją limuzyną wprost w zasadzkę. Pozostało jeszcze tylko przeszukanie szafek w głównym budynku w celu znalezienia niepodważalnych dowodów. Więc, zaraz po wejściu przez drzwi po lewej, wykańczamy strażników i przemieszczamy się dalej, po schodkach w górę, do niewielkiego pomieszczenia z trzema szafkami. Po ich przeszukaniu wracamy na dół i kierujemy się w stronę zamkniętych drzwi. Po wyczyszczeniu pomieszczeń wchodzimy do pokoiku po prawej stronie i oglądamy kolejne dwie szafki. Po znalezieniu odpowiednich dokumentów misja zostanie zakończona sukcesem.