Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Military Base poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Zlokalizowanie i uratowanie Josefa Priboi - Military Base - Project IGI - poradnik do gry

MILITARY AIRBASE

Cele: Zlokalizowanie i uratowanie Josefa Priboi

Misję zaczynamy obok helikoptera, stojąc na wielkim pustkowiu. W oddali widać czasze radaru, w kierunku której należy skierować pierwsze kroki. Z oddali zauważymy spacerującego wokół żołnierza, którego spokojnie wykańczamy Glockiem. Po sprawdzeniu terenu, wchodzimy do czaszy i eliminujemy chowającego się tam strażnika. Po załatwieniu sprawy, ruszamy w dół, w kierunku bazy po prawej od wyjścia z radaru. Prawdopodobnie tam ukrywa się nasz cel. Należy szczególnie uważać przy schodzeniu ze stromych wzgórz, ponieważ upadek z większej wysokości może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu.

Skrywając się za wzgórzem, likwidujemy po cichu żołnierza, patrolującego wejście. Teraz trzeba wykończyć trzech kolejnych przeciwników: jeden znajduje się po prawej przy budynku, drugi obok samochodu a trzeci w budce otwierającej pobliską bramę prowadzącą do dalszej części bazy. Podczas ataku szczególną uwagę należy zwrócić na snajpera, znajdującego się na pobliskiej wieży. Może on stanowić ogromne zagrożenie, więc należy go jak najszybciej wyeliminować. Następnie spokojnie otwieramy bramę i masakrujemy kolejne patrole oraz żołnierzy, ukrytych w dużym bunkrze. Po wyczyszczeniu terenu wchodzimy do budynku po prawej, przechodzimy nim dalej aż do otwartej przestrzeni z paroma kolesiami do odstrzału. Dalej wykańczamy kolesia na wieży, na którą później wchodzimy.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie