Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eagle's Nest II poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Zlikwidować Ekk i rozbroić bombę - Eagles Nest II - Project IGI - poradnik do gry

EAGLE'S NEST II

Cele: Zlikwidować Ekk i rozbroić bombę

Zaraz po wyjściu z kolejki likwidujemy dwóch strażników przy drzwiach i trzeciego w korytarzu. Otwieramy wielkie drzwi po lewej i wchodzimy do kompleksu. Uważając na patrolujących okoliczne korytarze strażników, kierujemy się do przodu. Z lewej odnogi możemy zabrać amunicje. Dalej czeka nas zakręt w prawo i kolejne wielkie drzwi, a za nimi niewielkie pomieszczenie z windą i dwoma strażnikami. Winda zawiezie nas na plac zamkowy. Jest to dość rozległy teren, dlatego radzę uważać na snajperów. Z kolei naszym zadaniem jest zlikwidowanie strażników w pobliżu i skierowanie się na wprost od wejścia. Następnie za pomocą snajperki zdejmujemy strażników na murach i basztach. Ruszamy do przodu i na końcu drogi skręcamy w prawo.

Naszym oczom ukaże się niewielka baza.. Brama jest zamknięta, dlatego musimy znaleźć inną drogę. Z tyłu znajdują się dziwnie ułożone pudła, po których możemy dostać się do środka, a dalej do budynku i na dach do snajpera. Teraz przechodzimy przez wielkie przejście w murze i likwidujemy kolejno dwóch strażników po prawej i snajperów na murach. Następnie wchodzimy do budynku po lewej stronie skąd zabieramy apteczkę leżącą na biurku. Wracamy powrotem do wyjścia i z pobliskiego baraku zbieramy Dragunowa wraz z nabojami. Podążając w kierunku bramy eliminujemy strzelca na pobliskim budynku. Wielka brama jest zamknięta i nijak nie da się jej otworzyć, więc trzeba skorzystać z mniejszej, znajdującej się po lewej stronie.

Wchodzimy teraz w głąb bazy. Tradycyjnie rozwalamy z daleka strażników i wchodzimy do budynku, na którym stał zlikwidowany przez nas wcześniej snajper. Sprawdzamy czy nikogo tam już nie zostało i wracamy z powrotem na dół, a następnie ruszamy w kierunku dużego bunkra. Wejście do niego jest za siatką, ale jeżeli trochę poszukamy to zauważymy podniszczony mur, po którym łatwo możemy się wspiąć i przeskoczyć siatkę. Przedostajemy się przez bunkier do następnego obszaru.

Przed dalszą wędrówką należy się dobrze rozejrzeć, ponieważ strzelcy zlokalizowani na wieżach po prawej stronie od wejścia, mogą nas szybko unieszkodliwić. Poza tym jest tam jeszcze dwóch żołnierzy chowających się po prawej i lewej stronie wejścia. Kiedy już się nimi zajmiemy, ruszamy do małego budynku w centrum i dalej windą w dół. Zaraz po otwarciu się windy zajmujemy się kolejnymi dwoma strażnikami. W następnym pomieszczeniu czekają na nas następni, jeden zaraz przy wyjściu po prawej. Dalej - korytarzem do hangaru z Mi-24 Hind i po drabinie do niewielkiego pomieszczenia z głowicą. Okaże się, że Ekk znikła razem z bombą.