Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sam Base | Project IGI poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Zdobycie materiałów wybuchowych i wysadzenie pobliskich baterii przeciwlotniczych - Sam Base | Project IGI - Project IGI - poradnik do gry

SAM BASE

Cele: Zdobycie materiałów wybuchowych i wysadzenie pobliskich baterii przeciwlotniczych.

Startujemy przy ciężarówce, co jest niezbyt dogodnym miejscem na rozpoczęcie działań. Najpierw należy zlokalizować więżę na pobliskim wzgórzu. Przeprowadzamy szybki atak na spacerującego obok niej żołnierza i już mamy kałasza pod ręką. Wystarczy teraz tylko wdrapać się na wieżę i "uciszyć" stojącego na niej strażnika. Stąd można spokojnie likwidować znajdujących się w pobliżu żołnierzy, jednak nie należy z tym przesadzać - duża odległość to duży rozrzut, a naboi wcale nie jest tak wiele.

Po wyeliminowaniu przeciwników znajdujących się na widoku, udajemy się na dół do pobliskich baraków. Likwidujemy spacerujących tam trzech strażników, jednego kolesia w bunkrze i paru innych koło wyrzutni SAM. Został jeszcze jeden przeciwnik na wieży oddalonej trochę dalej od bazy, ale nie stanowi on większego problemu. Z bunkra zabieramy Minimi, natomiast w mniejszym baraku dostaniemy M16A2, kolejną świetną broń. W większym budynku ukryto trzy ręczne granaty oraz materiały wybuchowe potrzebne do wysadzenia baterii SAM. Aby je zaminować, należy podejść do SAM-a od tyłu i wcisnąć przyciski działania. Tak właśnie postępujemy z dwoma pobliskimi wyrzutniami, po czym udajemy się w kierunku samotnie stojącego baraku oraz niewielkiej wieży obok niego.

Po drodze mogą spotkać nas niemiłe niespodzianki w postaci wrogo nastawianych żołnierzy, dlatego należy mieć czujne uszy i oczy szeroko otwarte. W okolicy roi się od przeciwników, dlatego likwidując strażnika na wieży oraz tego w bunkrze należy uważać na wspomagających ich kolegów. Obok drewnianego baraku jest trochę amunicji, on sam jest natomiast pusty. Upewniając się, że teren jest czysty, zabieramy z pobliskiego bunkra Minimi i ruszamy w kierunku samotnie stojącego SAM, którego uraczymy towarzystwem C4. Teraz udajemy się w kierunku strefy ewakuacyjnej i podziwiamy płonące SAM-y. Kolejna misja zakończona sukcesem.