Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Re-suply poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Znaleźć sprzęt osobisty Jonesa i uciec - Re-suply - Project IGI - poradnik do gry

RE-SUPLY

Cele: Znaleźć sprzęt osobisty Jonesa i uciec

Misję zaczynamy w ciężarówce. Kiedy z niej wyjdziemy, w naszym kierunku oddane zostaną strzały - to snajper w wieży na wzgórzu. Po jego zlikwidowaniu udajemy się w lewo i dalej za garaż. Stamtąd zajmujemy się kolejnym snajperem. Teraz czeka nas trudne zadanie: trzeba tak eliminować wrogich żołnierzy, aby ci nie podnosili alarmu w całej bazie. Atakując kolesia za siatką na wprost, możemy zyskać parę granatów i trochę broni. Następnie udajemy się do budki strażniczej i albo wyłączmy alarm (ciężkie zadanie) albo niszczymy kamery i biegniemy do bramy prowadzącej do głównego budynku. Wyłamujemy zamek i podchodzimy do wejścia. Najlepiej jest wrzucić granat za worki z piaskiem, ponieważ od razu uszkodzi on kamerę i żołnierzy pilnujących wejścia. Teraz sprawdzamy teren i zjeżdżamy windą do piwnicy.

W pomieszczeniu po lewej wyłączamy alarm, a następnie wracamy na pierwsze piętro. Tam kończymy z żołnierzami i otwieramy bramę wejściową. Czas na brawurową ucieczkę. Zaraz po zejściu na dół wybieramy shotguna i torując sobie drogę kierujemy się do wyjścia. Zmierzamy na wprost kanionem i ustawiamy się na dobrej pozycji strzeleckiej. Ze snajperki rozwalamy strażników: patrolującego w lewej części bazy oraz na wieży w centrum. Następnie, trzymając się prawej strony bazy, obchodzimy ją po wzgórzu. W końcu trafimy na rusztowanie, po którym dostajemy się na dach garażu. Teraz trzeba zlikwidować drugiego strażnika na wieży, który był wcześniej zasłonięty pudłami. Schodzimy przez otwór w dachu do pomieszczenia garażowego. Otwieramy wrota i skręcamy w prawo. Po zlikwidowaniu strażnika wchodzimy do bunkra.

Trzeba tu uważać na kamerę i żołnierza zaraz przy wejściu. W podziemiach dostaniemy LAW 80 oraz komputer lokalizacyjny. Wychodzimy z bunkra tą samo drogą, którą się tu dostaliśmy. Przy wyjściu skręcamy w lewo i za zakrętem likwidujemy żołnierza w pomieszczeniu oraz kamerę. Jeżeli uruchomicie w tej bazie alarm, na spotkanie wyruszą wam BMP oraz czołg. W baraku medycznym ukryto apteczkę. Teraz podążamy za ów barak i włamujemy się do siłowni. Włączamy generator i wychodzimy z bazy. Podążając w kierunku samotnego SAM-a w górskim przesmyku, omijamy czołg. Na wyrzutni montujemy przekaźnik, a potem ruszamy dalej do niewielkiej stacji radarowej w pobliżu. Po zlikwidowaniu strażników wyłączamy radar - teraz może przylecieć po nas grupa ewakuacyjna. Wystarczy tylko udać się do strefy lądowania i misja zostanie ukończona.