Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Border Crossing poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Ewakuacja z miejsca katastrofy - Border Crossing - Project IGI - poradnik do gry

BORDER CROSSING

Cele: Ewakuacja z miejsca katastrofy

Moja ulubiona misja. Jest tu dość dużo zależności czasowych, jednak po dłuższym zastanowieniu sądzę, że nie jest ona tak trudna, jak mogłoby się z początku wydawać. Zacząć należy bardzo szybko. Podbiegamy do stojącego tyłem strażnika i traktujemy go nożem. W nagrodę zostawi nam Drogunowa. Teraz biegniemy w kierunku zabudowań, a dokładnie - w stronę domu ze zniszczonym dachem. Po drodze rozwalamy stojącego tam snajpera. Wchodzimy do środka, eliminujemy gościa z dołu i jednego przy karabinie na pięterku oraz zabieramy ich broń. Następnie wracamy na dół i wybiegamy na ulice.

Po przeciwnej stronie spaceruje dwóch żołnierzy, których należy poczęstować jak najszybciej ołowiem. Dużym zagrożeniem może być snajper, stojący w oknie okolicznego budynku. Teraz biegiem do baraku po apteczkę i dalej w górę drogi. Jeżeli wszystko wykonamy odpowiednio szybko, to jadąca drogą BMP nic nam nie zrobi, jeżeli natomiast to się nie uda, należy przeczekać aż ustawi się za ruinami i wtedy spróbować ruszyć dalej. Kiedy będziemy przy wzgórzu, w pogoni za nami ruszy czołg. Likwidujemy ze snajperki dwóch żołnierzy stojących koło dżipa i biegiem pokonujemy odcinek na wprost od głównej drogi (nie skręcamy w lewo, tylko idziemy koło ruin prosto).

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie