Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Project IGI - poradnik do gry

Project IGI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Finding the Bomb poradnik Project IGI

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2019

Cele: Zneutralizować Ekk i zlokalizować bombę - Finding the Bomb - Project IGI - poradnik do gry

FINDING THE BOMB

Cele: Zneutralizować Ekk i zlokalizować bombę

To już ostatnie zadanie, a zarazem najtrudniejsze. Plątanina korytarzy i mnóstwo przeciwników stanowią tutaj nie lada wyzwanie dla każdego komandosa. Zaczynamy w dużym pomieszczeniu, w którym na górze umieszczone są pomosty prowadzące do okolicznych korytarzy. Natychmiast po rozpoczęciu misji likwidujemy spacerującego tam żołnierza i ruszamy do zbrojowni. Uważając na strażnika po prawej stronie od wejścia zabieramy potrzebny sprzęt. Dalej udajemy się korytarzem do pomieszczenia z windą, w którym likwidujemy następnych żołnierzy. Po wyjechaniu na wyższe piętro wchodzimy w następny korytarz nad którym widnieje napis "exit", a stąd dalej do większego pomieszczenia z komputerem otwierającym drzwi w dużej sali.

Po wykończeniu strażników i zhakowaniu komputera wracamy z powrotem do głównego pomieszczenia, tam gdzie otworzyliśmy właśnie przejście. Po drodze dowiemy się, że na dole czeka na nas komitet powitalny w postaci BMP oraz paru komandosów. BMP częstujemy rakietą, natomiast z komandosami rozprawiamy się w tradycyjny sposób. Kiedy oczyścimy pomieszczenie wchodzimy w nowo otwarty korytarz i po zlikwidowaniu strażnika przechodzimy przez drzwi po prawej stronie. Uważając na kamery zmierzamy w kierunku wyjścia znajdującego się na końcu korytarza. Po dojściu do pierwszego pomieszczenia uzbrajamy się w granat i zaraz po otwarciu drzwi wrzucamy go do środka - strażnicy oraz kamera zostaną wyeliminowani. Zabieramy naboje, apteczkę oraz miny i po wyłączeniu działek (włamanie do komputera) ruszamy dalej korytarzem, rozwalając po drodze strażników.

W pierwszej odnodze skręcamy w prawo, aż dojdziemy do ogromnej sali. Znajdujemy się na jej najwyższym poziomie, z którego szybko schodzimy jedno piętro niżej i kierujemy się do niewielkiego pomieszczenia z dwoma strażnikami i komputerem. Włamując się do niego tak ustawiamy działa w dużej sali, aby strzelały do wrogich nam żołnierzy. Teraz spokojnie udajemy się na dół i tam wchodzimy w kolejny korytarz. Przechodząc na rozwidleniu prosto, trafimy do sali z mnóstwem żołnierzy ukrytych za okopami - kilka granatów załatwi sprawę. W następnym tunelu po lewej stronie natkniemy się na ubikację, a w niej kilku żołnierzy. Podążając dalej spotkamy strażnika oraz kamerę - jeżeli uaktywni się alarm wybiegną w naszą stronę posiłki z sąsiedniego pomieszczenia. Przy kamerze skręcamy w prawo aż dojdziemy do pomieszczenia z windą - przed naszymi oczami przebiegnie Ekk, za którą oczywiście należy się udać.

Wkraczamy teraz w niebezpieczny obszar - przy każdych drzwiach i rozwidleniach umieszczone są kamery, które, jeżeli nas zwęszą, sprowadzą posiłki. Skręcając cały czas w lewo, dojdziemy do większego pomieszczenia z dwoma strażnikami. Przechodząc przez kolejne pomieszczenia trafimy do wielopoziomowej sali z kilkoma strażnikami. Jak najszybciej schodzimy na sam dół i ruszamy do otwartego kanału wentylacyjnego. W następnym pomieszczeniu musimy jak najszybciej wspiąć się po drabinie i włączyć chłodzenie rdzenia. Teraz wracamy na dół i likwidując kolejnych żołnierzy wchodzimy w korytarz naprzeciwko pokoju z komputerem. Zabieramy apteczkę i wychodzimy do wielkiej sali, gdzie czeka na nas Ekk. Po jej zlikwidowaniu oczyszczamy salę i czekamy na Anyie. Kiedy uda się jej rozbroić bombę, misja zostanie zakończona, a do tego czasu musimy ją osłaniać.