In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Biuro CSI (CSI office)

Zapoznaj się z krótkim briefingiem w wykonaniu Grissoma. Śledztwo to będzie miało na celu ustalenie personaliów zabójcy lokalnego chirurga. W rozwiązaniu tej sprawy będzie ci pomagał kolejny członek CSI, a mianowicie Greg Sanders. Po zakończeniu briefingu skieruj się na miejsce zbrodni. Będzie to

Po dotarciu na miejsce wysłuchaj komentarza swojego partnera - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Dom państwa Bandereet: Miejsce zbrodni (Dr. Bandereet's House: Crime Scene)

Po dotarciu na miejsce wysłuchaj komentarza swojego partnera. Teraz będziesz musiał porozmawiać z niewidomą żoną zabitego lekarza. To Amita Bandereet, nasza pierwsza podejrzana. Należy wypytać ją o następujące kwestie:

- Do you remember what time your husband went to bed? (Czy pamięta pani, o której godzinie pani mąż położył się do snu?)

- We understand that you are vision impaired. (Mamy rozumieć, że ma pani uszkodzony wzrok.)

- Did you hear anything unusual during the crime? (Czy usłyszała pani coś nietypowego, gdy doszło do zbrodni?)

- Did you make physical contact with your husband when you discovered him? (Czy dotykała pani swojego męża po znalezieniu jego ciała?)

Od Amity otrzymasz pierwszy dowód rzeczowy.

Nowy dowód: ubranie Amity (Clothes from Amita)

Nie zamykaj jeszcze okna podglądu. Kliknij na zaznaczonej na screenie plamie krwi. Należy tu użyć wacika (IntegriSwab).

Nowy dowód: krew z ubrania Amity (Blood from Amita's Clothes)

Kontynuuj rozmowę - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Kontynuuj rozmowę:

- Was the door locked when your husband went to bed? (Czy drzwi do domu były zamknięte, gdy pani mąż kładł się do snu?)

- Would anyone have reason to harm your husband? (Czy ktokolwiek miałby powód do tego żeby zranić pani męża?)

Możesz już zająć się zbadaniem mieszkania. Zacznijmy od parteru, badając wszystko począwszy od lewej strony. Kliknij na znajdującym się przy lampce nocnej telefonie (screen) i wysłuchaj komentarza Grega. Obejrzyj także słuchawki, znajdujące się niedaleko Amity.

Następnie powinieneś obejrzeć kominek - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Następnie powinieneś obejrzeć kominek. Przesuń widok w prawo. Zwróć uwagę, iż brakuje tu pogrzebacza (nie otrzymasz żadnej informacji na ten temat). Na drewnie powinieneś zauważyć insekta (screen), którego należy podnieść. Możesz już powrócić do głównego widoku na mieszkanie.

Obróć się teraz maksymalnie w prawo, tak aby widzieć przed sobą schody - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Obróć się teraz maksymalnie w prawo, tak aby widzieć przed sobą schody. Musisz dokonać zbliżenia na przedstawionym na screenie odcisku buta. Z inwentarza wybierz aparat cyfrowy (Digital SLR Camera) i wykonaj zdjęcie.

Nowy dowód: zdjęcie zakrwawionego odcisku buta (Photo of Bloody Footprint)

Możesz już skierować się na piętro.

Po wejściu na górę obróć się maksymalnie w lewo - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Po wejściu na górę obróć się maksymalnie w lewo. Na ścianie powinieneś zauważyć bardzo charakterystyczny odcisk. Kliknij na nim. Musisz tu skorzystać z taśmy klejącej (Adhesive Lifting Tape), tak aby pozyskać nowy dowód rzeczowy.

Nowy dowód: zakrwawiony odcisk palca (Bloody Fingerprint)

1 - In Your Eyes (1) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry
Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Przygodowe
2008-01-30
21:38

zanonimizowany529484 Junior

😊

Jak dostać się do tego materaca??:(POMOCY

Komentarz: zanonimizowany529484

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl