Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2007 - poradnik do gry

Football Manager 2007 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Football Manager 2007 - poradnik do gry

Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie, szalenie popularnej serii menedżerów piłkarskich - Football Manager 2007 - poradnik do gry

Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie, szalenie popularnej serii menedżerów piłkarskich. Przyznam się, że miałem nielichy kłopot z obraniem najlepszej formuły dla niniejszego poradnika. Przez długi czas nie mogłem znaleźć formy pozwalającej połączyć szczegółowość i rzetelność (wszak liczba czynności możliwych do wykonania jest przeogromna) z łatwością korzystania i czytelnością moich podpowiedzi. Ostatecznie zdecydowałem się na dokładne opisanie tylko tych aspektów, które są najważniejsze dla pomyślności naszych działań, odpuszczając sobie wszelkie opcje dodatkowe i bajery nic nie wnoszące do gry. W instrukcji obsługi każdy z graczy znajdzie dokładne informacje odnośnie każdej funkcji menu i nie widzę powodu do zamieszczania w poradniku tak oczywistych rzeczy jak opis ekranu głównego, czy tak szczegółowych jak podejrzenie statystyk trenera klubu z innego kraju. Zapewniam jednak, że zamieszczam wszystkie kluczowe informacje, dokładnie je ilustrując.

Tak więc, ostateczna wersja wygląda tak:

  1. Najpierw podaję zilustrowany opis każdej istotnej opcji i czynności
  2. Później dodaję serię wskazówek i komentarzy ułatwiających osiągnięcie sukcesu

Taka forma równa się konieczności przebrnięcia przez dużą ilość tekstu, ale za to całkowicie wyczerpuje temat. Nie da się ukryć, że poradnik przyda się głownie tym graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę z menedżerami piłkarskimi. Starzy wyjadacze pewnie nie znajdą tu elementów, których sami nie odkryli. Szczególnie ci, którzy grali w FM 2006, bo najnowsze wydanie jest bliźniaczo podobne.

Zapraszam do lektury.

Andrzej "Rylak" Rylski

Informacje o Football Manager 2007 - poradnik do gry

Autor : Andrzej Rylak Rylski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 32, ilustracje: 91 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Football Manager 2007 - poradnik do gry