Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Commandos: Za linią wroga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Commandos: Za linią wroga - poradnik do gry

Commandos: Za linią wroga - poradnik do gry

Witam wszystkich w poradniku do stareńkiego "Commandos: Behind Enemy Lines". Grając starałem się przede wszystkim wykonywać powierzone mi zadania (przechodzić misje) i na nich się koncentrować, eksterminacja wszystkich przeciwników i destrukcja wszystkiego wokoło zeszła na drugi plan. W moim "dziełku" znajdziesz jednak opis poradzenia sobie dosłownie z każdym z tych wrogów, którzy mnie weszli w paradę (i Tobie też pewnie staną na drodze) - z każdym niemieckim żołnierzem, czołgiem, etc. z tych wszystkich 20 misji. No, może prawie każdym ... Pewnie nie zawsze podane przeze mnie rozwiązania są w pełni logiczne ;-P (zmęczenie robi swoje) ale jednego możesz być pewien w 100 % - pozwalają na ukończenie gry. Starałem się również grać wykorzystując wszystkich dostępnych w danej misji komandosów choć nie ma co ukrywać - Zielony Beret i Szpieg "rządzą". Chciałbym jednak abyś pamiętał o jednej rzeczy - "Commandos" to naprawdę świetna "łamigłówka" i wysiłek dla szarych komórek a taki jeszcze nikomu nie zaszkodził. Sięgaj więc do mojego poradnika tylko w ostateczności, kiedy trafisz na prawdziwą "zagwozdkę" ... Dodatkowo zwróć uwagę iż w tej grze nie me jedynego słusznego sposobu na rozwiązywanie poszczególnych sytuacji, prawie zawsze jest ich kilka. Miej też na uwadze to, że "Commandos: BEL" to pierwsza część sagi o dzielnych "specjalach" - na GOL'u znajdziesz poradniki do następnych a w nich z pewnością wiele cennych i uniwersalnych porad, które również możesz wykorzystać grając w "jedynkę".

Co do oznaczeń przeze mnie zastosowanych - wydaje mi się, że wszystko powinno być dosyć czytelne. Jeśli chodzi o mapki to podarowałem je sobie w misjach, w których cała plansza zmieściła mi się na jednym obrazku (wszystko jest na nim).

Życzę przyjemnej lektury.

Paweł "PaZur76" Surowiec

P.S. Jeśli zdarzy Ci się w trakcie gry puścić jakąś soczystą wiązankę po której Twe lico obleje się soczystym rumieńcem wiedz, że nie tylko Tobie to się zdarzało ;-P ...

Informacje o Commandos: Za linią wroga - poradnik do gry

Autor : Paweł PaZur76 Surowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 23, ilustracje: 77 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Commandos: Za linią wroga - poradnik do gry