Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeciwnicy oraz wyzwania | Podstawowe informacje | Juiced Szybcy i Gniewni poradnik Juiced: Szybcy i Gniewni

W naszej karierze natrafimy na ośmiu rywali, z którymi będziemy rywalizować. Aby móc się z nimi ścigać, zakładać, czy wyzwać ich na wyścig o auto, trzeba zdobyć u nich odpowiednio duży szacunek. By był on jak największy, dobrze jest podjąć się wyzwań, przed jakimi nas oni stawiają. Poniżej znajdziecie rodzaje wyzwań, na jakie można się natknąć. Zawarte są tu również wymagania co do samochodu oraz nagrody u poszczególnych rywali.

Rodzaje wyzwań

Poprzez telefon komórkowy mamy dostęp do pozostałych kierowców oraz do wyzwań, jakie mogą przed nami postawić. Wyzwania te dzielą się na trzy grupy.

Lap Time Challenge - zadanie to polega na wykonaniu pełnego okrążenia przed upłynięciem określonego czasu.

Perfect Lap Challenge - wyzwanie podobne do poprzedniego, jednak tym razem dodatkowo nie wolno uszkodzić pojazdu. Każde uderzenie w bandę kończy próbę i trzeba zaczynać od początku. Zdarza się niekiedy, iż gra wybaczy nam drobne otarcie się o bandę.

Speed Challenge - to wyzwanie jest już nieco trudniejsze. Czas okrążenia jest tu mniej istotny, liczy się prędkość. Musimy przejechać okrążenie nie zwalniając poniżej pewnej określonej prędkości, zupełnie jak w filmie "Speed". Po rozpoczęciu próby, mamy 10 sekund by uzyskać prędkość graniczną. Dobrym sposobem na to wyzwanie jest jazda ze skrzynią manualną. Wybieramy odpowiedni bieg i spokojnie możemy jechać przed siebie nie obawiając się nadmiernego rozpędzenia się samochodu.

Przeciwnicy

W "Juiced" natkniemy się na ośmiu rywali, należących do innych grup tuningujących auta. Każda z grup posiada swoje terytorium w mieście i na nim urządza wyścigi. Poniżej znajdziecie wyszczególnionych kierowców, wraz ze spisem aut, jakie są potrzebne, by podjąć kolejne trzy wyzwania. Przy każdym z wyzwań oprócz samochodu widnieje nagroda, jaką możemy otrzymać, a także warunki, jakie należy spełnić. Obok imienia w nawiasie widnieje nazwa grupy, do jakiej kierowca należy.

Zostało jeszcze 73% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie