Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Trasy | Juiced Szybcy i Gniewni poradnik Juiced: Szybcy i Gniewni

W Juiced znajdziemy znaczną ilość tras, po których możemy się ścigać. Dodatkowo liczba ta podwaja się, gdyż po każdym z torów można ścigać się w przeciwną stronę. Trasy podzielone są ze względu na lokalizację. Każda z ekip, z którymi rywalizujemy, posiada swoją dzielnicę i w niej urządza wyścigi. Kiedy ich szacunek względem nas osiągnie poziom host, będziemy mieć możliwość organizowania własnych wyścigów na ich terenie. Poniżej znajduje się spis wszystkich tras z każdej dzielnicy. Przy każdej z nich znajdziecie kwotę, jaką należy wyłożyć na organizację wyścigu na danym torze oraz nagrody przewidziane za pierwsze trzy miejsca.

Przy każdej trasie umieściłem także kilka uwag, które być może pomogą wam w jak najszybszym jej pokonaniu. Nie zamieściłem opisu zakrętów, gdyż gra sama poinformuje, za pomocą strzałek, do jakiego zakrętu się zbliżamy. Przed każdym z nich pojawi się także ostrzeżenie o nadmiernej prędkości, o ile rzeczywiście jedziemy zbyt szybko. Ostrzeżenia te jednak radzę traktować z przymrużeniem oka i opóźniać hamowanie, o ile oczywiście auto posiada dobre hamulce.

Jedynie trasy typu sprint nie doczekały się uwag. Są to bowiem proste odcinki jezdni i ciężko jest tu o wypadek.

Jeśli jakaś trasa sprawia wam problemy, najlepiej przećwiczyć ją w trybie "Custom Race". Najlepiej zrobić tak z każdą nową trasą napotkaną w karierze, szczególnie jeśli mamy zamiar ścigać się na niej mocnym, szybkim autem.