Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tryb kariery - porady ogólne | Podstawowe informacje | Juiced Szybcy i Gniewni poradnik Juiced: Szybcy i Gniewni

W grze Juiced naszym głównym zadaniem jest podbicie światka tuningowanych aut. Wygrywając kolejne wyścigi, zdobywamy pieniądze oraz szacunek pozostałych kierowców. Dzięki nim zaś dostajemy do dyspozycji coraz to nowe części i samochody. Aby dobrze radzić sobie w trybie kariery, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Nim na coś się zdecydujemy, pomyślmy dwa razy - po wybraniu wyścigu lub zakładu, nie mamy możliwości wycofania się z niego bez konsekwencji. Nawet, jeśli nie stracimy pieniędzy, to wycofując się nawet ze zwykłego wyzwania, poprzedzonego telefonem do któregoś z pozostałych kierowców, stracimy nieco ciężko zdobytego szacunku.

Podczas wyścigu walczmy do końca - nawet, jeśli nie mamy szans na zwycięstwo, trzeba jechać dalej. Wycofanie się wiąże się z utratą szacunku oraz pieniędzy, jednak jadąc do końca mamy szansę przynajmniej zmniejszyć nasze straty. Może się także zdarzyć, iż któremuś z rywali powinie się noga i uderzy w bandę, wypadając na chwilę z gry.

Samochód na każdą okazję - w grze Juiced niezwykle ważne jest posiadanie auta w każdej klasie. Kolejne wyścigi w kalendarzu nie są posegregowane według klas, są wymieszane. Istotne jest, abyśmy mogli brać udział w możliwie największej ich ilości.

Ospoilerowanie - w przeciwieństwie do większości gier wyścigowych, w "Juiced" ospoilerowanie naszego pojazdu jest bardzo istotne. Zwiększa ono stabilność, prędkość oraz przyczepność pojazdu. Nawet najlepszym samochodem bez odpowiednich spoilerów nie mamy szans w wyścigach. Nie da się bowiem go kontrolować przy większych prędkościach.

Jeśli jest to możliwe, grajcie na analogowym kontrolerze - klawiatura nie daje możliwości stopniowego dodawania gazu. W przypadku aut z niedużą mocą nie jest to problemem, jednak gdy prowadzimy bardzo mocny samochód, może się to skończyć zerwaniem przyczepności, poślizgiem lub uderzeniem w bandę.

Kraksy i stłuczki - w Juiced za każde uderzenie w auto rywala tracimy nieco punktów szacunku. Trzeba się starać nie obijać aut rywali. Takie zachowanie ma jeszcze jedną zaletę, nie musimy płacić za naprawę samochodu. Trzeba także wspomnieć, iż uderzając w auto rywala lub bandę, możemy uszkodzić układ nitro, przez co w kilka chwil stracimy cały zapas NO2.