Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje wyścigów | Podstawowe informacje | Juiced Szybcy i Gniewni poradnik Juiced: Szybcy i Gniewni

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2019

Podczas naszej kariery w grze Juiced odnajdziemy w kalendarzu kilka rodzajów wyścigów. Każdy z nich jest inny i wymaga innego podejścia oraz odpowiedniego auta. O ile każdym samochodem możemy wystartować w dowolnym typie wyścigu, to nie każde auto będzie się dobrze spisywać. Przyjrzyjmy się teraz poszczególnym kategoriom wyścigów, jakie możemy spotkać w naszej karierze.

Circuit

Jest to wyścig na wiele okrążeń. Najlepiej spisują się tu auta sportowe, zwrotne, dobrze trzymające się trasy oraz posiadające dobre przyspieszenie. Do circuita potrzeba auto nie tylko z mocnym silnikiem. Musi ono posiadać najlepsze części, jakie możemy dostać. Także ospoilerowanie pojazdu musi być kompletne. Nitro najlepiej oszczędzać na dwa ostatnie lub najlepiej na ostatnie okrążenie. O ile to konieczne, wspomagamy się No2 by dogonić rywali, jednak jeśli zdecydowanie prowadzimy, lepiej go nie używać, bowiem za napełnienie butli musimy zapłacić. Istotną sprawą jest tutaj szacunek, jaki możemy dobyć. Jadąc jako lider zdobywamy tym więcej punktów, im większa jest odległość do rywala za nami. Działa to także w drugą stronę. Im bardziej damy się wyprzedzić, tym więcej szacunku tracimy. Więc nawet jeśli nie damy rady przebić się do czołówki, trzeba starać się, by była ona jak najbliżej.

Sprint

Na ogół jest to odcinek prostej, który musimy przebyć w możliwie krótkim czasie. Najważniejsze są tutaj cztery elementy naszego pojazdu. Przede wszystkim jego moc, najlepiej gdyby osiągała wartość graniczną klasy, w której jest wyścig, np. dla klasy 8 powinno być 199 KM. Pozostałe ważne elementy to dobre opony, tylni spoiler oraz nitro. Technika jazdy jest już bardzo prosta. Wrzucamy kolejne biegi posiłkując się No2. Warto wcześniej sprawdzić, przy jakich obrotach silnik naszego pojazdu osiąga maksymalną moc.

Uwaga - podczas sprintu, niezależnie od tego jak ustawiliśmy w opcjach, zawsze będziemy zmieniać biegi ręcznie.

Point - to - point

Jest to przejazd z punktu A do B możliwie jak najszybciej. Ponownie najlepiej sprawdzą się tu auta sportowe. Nitro trzeba zaś używać przez całą drogę, starając się dzięki niemu utrzymać na prowadzeniu.

Showoff

Rodzaj wyścigu, w którym powinniśmy zaprezentować jak najlepiej nasze umiejętności prowadzenia auta. Im lepszy damy pokaz, tym bardziej będą nas poważać pozostali kierowcy. Powinniśmy także osiągnąć pewną ilość punktów, podaną na samym początku wyścigu. Trasy, na których będziemy się popisywać, są na ogół proste i szerokie, co ułatwi nam zadanie. Dodatkowo zostały one podzielone na specjalne odcinki. Podczas ich pokonywania powinniśmy wykonać preferowany przez kibiców trik. Jego nazwa będzie mrugała w małej ramce w lewym-dolnym rogu ekranu. Trików do wykonania jest siedem plus różne ich kombinacje. Przyjrzyjmy się poszczególnym akrobacjom:

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie