Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Juiced: Szybcy i Gniewni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Klasy samochodów | Podstawowe informacje | Juiced Szybcy i Gniewni poradnik Juiced: Szybcy i Gniewni

W Juiced wyróżniamy osiem klas pojazdów. Przynależność do nich zależy jedynie od mocy naszego auta. Zakresy poszczególnych klas są następujące:

Klasa VIII

0-199 KM

Klasa VII

200-299 KM

Klasa VI

300-399 KM

Klasa V

400-499 KM

Klasa IV

500-599 KM

Klasa III

600-699 KM

Klasa II

700-799 KM

Klasa I

800 KM i więcej

Kupując auto, musimy być świadomi, iż zdoła ono przedostać się w najlepszym razie o trzy- cztery klasy do góry. Nie jest jednak dobrym pomysłem wyciskanie z auta siódmych potów, by przeszło do klasy wyżej. Zdecydowanie lepiej, gdy samochód ma 599 KM i jest mocny w klasie czwartej, niż gdyby miał 604 KM, co było by niewystarczające do podjęcia walki w klasie trzeciej.

W "Juiced" powinniśmy posiadać co najmniej osiem aut, po jednym w każdej z klas. Dzięki temu możemy ścigać się w każdym wyścigu, jaki znajdziemy w kalendarzu, o ile nie wymaga on od nas spełnienia jakichś dodatkowych warunków.

Zanim zdecydujemy się przejść danym autem do klasy wyżej, zastanówmy się czy rzeczywiście będzie nam ono wtedy równie przydatne. Trzeba także zwrócić uwagę, czy po przejściu auto będzie rozwijać wystarczającą moc, by powalczyć o zwycięstwo z nowymi rywalami. Najlepiej gdyby moc auta przekraczała granice klasy choć o 30 KM.