Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call to Power II - poradnik do gry

Call to Power II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Call to Power II - poradnik do gry

Zwycięstwo w grze Call to Power 2 można osiągnąć na wiele sposobów... nie ma jednej recepty na sukces.

W zależności od początkowego położenia geograficznego naszego państwa, wybranego poziomu trudności, ilości wrogich cywilizacji biorących udział w rozgrywce nie zawsze od nas będzie zależało jaką drogę rozwoju wybierzemy.

Mając pecha, już na samym początku, zaatakuje nas któryś z sąsiadów. Zmusi nas to do zwiększonych, kosztem nauki, nakładów na wojsko. Może to nas doprowadzić do zacofania naukowego względem innych państw.

Innym razem nasze jeszcze słabo rozwinięte państewko najedzie horda barbarzyńców rujnując nasz genialny plan rozwoju...

Na tym właśnie polega magia Cywilizacji - nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczy... każda rozgrywka jest inna od poprzedniej, a co za tym idzie inna będzie strategia naszego działania.

Zaczynamy grę mając zazwyczaj jedną jednostkę osadników. Naszym głównym celem w tym stadium gry powinno być założenie nowych miast, zmiana ustroju i rozwinięcie armii.

Najlepsze efekty da nam jak najszybsze założenie w jak najkrótszym czasie jak największej ilości miast... polecam tu sprawdzoną już metodę: w każdym nowo założonym mieście budujemy jednostkę osadników, następnie zakładamy nowe miasto, w którym ponownie budujemy osadników itd. Powinno to nam dać dość dobry start. Na początek 10-15 miast powinno wystarczyć...

Informacje o Call to Power II - poradnik do gry

Autor : Marcin Kenny Merten

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 8, ilustracje: 6 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Call to Power II - screen - 2001-01-15 - 1117Call to Power II - screen - 2001-01-15 - 1116Call to Power II - screen - 2001-01-15 - 1115Call to Power II - screen - 2001-01-15 - 1114Call to Power II - screen - 2001-01-15 - 1113