Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pro Evolution Soccer 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne zagrania | Zagrania | Pro Evolution Soccer 4 poradnik Pro Evolution Soccer 4

5.Różne zagrania

Przejście po skrzydle - jeśli biegniesz po skrzydle z wciśniętym klawiszem R2, puść klawisz kierunku w którym biegniesz i niezwłocznie wciśnij go ponownie. Jest to sposób na zgubienie obrońców, a tym samym zrobienie sobie miejsca na dośrodkowanie w pole karne przeciwnika.

Przepchnięcie zawodnika - gdy widzimy, że przeciwnik czeka na piłkę, można go lekko odepchnąć. Wystarczy nacisnąć R2 i wbiec na niego. Wtedy piłka w dość łatwy sposób może stać się naszym łupem.

Markowanie minięcia - kombinacja podania, wykonywana podczas biegu z lewej na prawą stronę boiska. Na początku należy całkowicie zatrzymać się z piłką (R2), a potem wcisnąć jak najszybciej dwa razy strzałkę w gorę bądź dół. Zwód, mimo że efektowny, jest nieskuteczny i nieprzydatny.

Piwot - zagranie, którym bardzo często cieszy nasze oczy Zinedine Zidane. Mój ulubiony zwód, dobrze wykonany jest niezwykle skuteczny. Najlepiej radzą sobie z nim gracze, mający wysoki współczynnik dryblingu. Robi się go dość łatwo - obrót 360 stopni za pomocą gałki na padzie. Na klawiaturze raczej grozi połamaniem palców.