Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Dawn of War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Wskazówki | Warhammer 40,000 Dawn of War poradnik Warhammer 40,000: Dawn of War

Rozgrywka opiera się na systemie kontrolowania punktów strategicznych "rozrzuconych" po mapie. Im więcej ich przejmiesz, tym więcej będziesz dostawał surowców (tj. punktów rekwizycji i energii) potrzebnych do produkcji jednostek i budowy kolejnych konstrukcji. Korzystaj z możliwości ulepszania ich, aby umożliwić im obronę podczas ataków wroga.

Każda jednostka posiada specjalny panel, dzięki któremu możemy ją ulepszać. Da się na przykład dodawać nowych członków oddziału, dowódców do tegoż (aby polepszyć morale i zwiększyć siłę rażenia) czy kupować dla nich dodatkową broń.

W walce uczestniczą również bohaterowie, którzy są o wiele silniejsi od zwykłych piechurów. Jednak istnieje możliwość dołączania ich do oddziałów, dzięki czemu mogą na przykład zmieścić się z nim razem w jednym transporterze czy Lądowniku.

W prawym dolnym rogu ekranu gry można zauważyć okienka z informacjami o budynkach, ulepszeniach czy jednostkach, na które wskazujemy kursorem. Znajdziesz tam sporo ciekawych informacji, jak na przykład ta, przeciwko jakiemu typowi jednostek zaznaczony oddział spisuje się najlepiej.