Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki Narciarskie 2004 to najnowsza gra sportowa, ukazująca kulisy jednego z najbardziej popularnych sportów w naszym kraju - skoków narciarskich - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki Narciarskie 2004 to najnowsza gra sportowa, ukazująca kulisy jednego z najbardziej popularnych sportów w naszym kraju - skoków narciarskich. Nawet duma naszego narodu, sam wielki Adam Małysz, użyczył swojego nazwiska do reklamowania tego hitu, będącego kontynuacją wydawanych corocznie nowych wersji tegoż produktu. W odróżnieniu od poprzedniej, noszącej numerek 2003, ta jest wielkim krokiem na przód i po rozczarowaniu które pozostało po zetknięciu z tym tytułem rok temu, można czuć się w końcu zupełnie usatysfakcjonowanym, podziwiając wynik prac programistów.

Poradnik ten jest opisem kilku prostych zasad oraz zebraniem ważniejszych rad w jedną, spójną całość i został stworzony z myślą o graczach początkujących. Wszak każdy wie, że weterani każdymi poradami wzgardzą. Ci, którym za nic w świecie nie udaje się dorównać (oczywiście wirtualnie) Adamowi Małyszowi, mogą dzięki niemu odnaleźć się w gąszczu rzeczy związanych ze skokami narciarskimi.

Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem i życzę samych dalekich skoków :-)

Zodiac

Informacje o Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Autor : Piotr Zodiac Szczerbowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 21 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry