Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sponsorzy | Kariera | Skoki narciarskie 2004 poradnik Skoki narciarskie 2004

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

By mieć pieniądze na treningi i na zakupy, trzeba albo wygrywać zawody (co jest szczególnie na początku trudne, jeśli w ogóle możliwe) albo też znaleźć odpowiednich sponsorów. Dzięki umieszczanym na ubraniu skoczka reklamom, można zyskać pokaźne sumki.

Sponsorzy

Wybierając sponsora, należy dokładnie przejrzeć dostępne oferty - Sponsorzy | Kariera | Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Wybierając sponsora, należy dokładnie przejrzeć dostępne oferty. Na oczątku będą to niskie sumy i nie należy od razu spodziewać się ogromnych dochodów. Jednak na zakupienie sprzętu i wynajęcie trenera powinno spokojnie wystarczyć.

Wybierając sponsora, możesz zdecydować, na jaką liczbę zawodów opiewa kontrakt i ile za to dostaniesz. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na różnicę propozycji przy tej samej długości zawodów. Przykładowo, jeśli za wystartowanie w 3 zawodach dostajesz 5000 Euro, a za 4 5200, to pierwszy sponsor jest skory zapłacić więcej od drugiego.

I tu przydaje się opcja negocjacji. Prawie zawsze można zwiększyć sumę za proponowaną ilość zawodów, a jeśli potrzebujemy sporego dopływu gotówki, warto podpisać kontrakt na dłużej, negocjując dużo wyższą sumę. Warto na początku podawać spore kwoty, a może sponsor się na nie zgodzi - jeśli nie wyrazi zgody, można negocjować ponownie. Podanie niskiej od razu zawiąże kontakt i nie będzie się można z niego wycofać.