Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Trening | Kariera | Skoki narciarskie 2004 poradnik Skoki narciarskie 2004

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

Wybrane przy tworzeniu skoczka parametry można oczywiście zwiększać. Wszak podczas zdobywania doświadczenia ciągłe się czegoś uczymy i nie inaczej jest w tym przypadku. Najszybszym sposobem zdobywania umiejętności jest trening.

Trening

Mamy do wyboru dwa sposoby trenowania - Trening | Kariera | Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Mamy do wyboru dwa sposoby trenowania. Pierwszym i chyba najbardziej znaczącym jest wybór szkoleniowca, który postara się wpoić nam posiadaną wiedzę. Dzięki jego podpowiedziom będzie można szybko ulepszyć posiadane umiejętności. Największym minusem wynajmu trenera jest jednak cena, jaka przyjdzie nam za niego zapłacić.

Tańszym sposobem jest wykupienie możliwości trenowania już na skoczniach. Zależnie od rodzaju i jakości skoczni, zapłacimy za wykonanie jednego skoku okrągłą sumkę. Ale mając wynajętego dobrego szkoleniowca oraz kilka skoków treningowych za psem, szybko zwiększysz swoją kondycję. By zwiększyć umiejętności przy trenowaniu na skoczniach, musisz wykonać naprawdę dobry skok - jeśli tylko posłuchałeś moich rad na wstępie i zawczasu przećwiczyłeś podstawy, powinno Ci się to z powodzeniem udać.