Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lądowanie | Skoki | Skoki narciarskie 2004 poradnik Skoki narciarskie 2004

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

5. Lądowanie

Zgodnie z prawami fizyki, gdy coś leci w górę, musi też w końcu zacząć spadać - Lądowanie | Skoki | Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Zgodnie z prawami fizyki, gdy coś leci w górę, musi też w końcu zacząć spadać. I nasz skoczek nie jest wyjątkiem - w pewnym momencie, ciągnięty siłą grawitacji w dół, zacznie opadać. Teraz od twojego refleksu zależy wynik, jaki otrzyma za cały skok.

Musisz skupić się zarówno na wskaźniku przy sylwetce, służącym do utrzymania równowagi - będzie to ważne nawet po wylądowaniu, jak i na wskaźniku wysokości. To pionowa kreska obok naszego skoczka, skracająca się w miarę zbliżania do podłoża. W odróżnieniu od wybicia, gdzie można było odczekać, aż kreska dojdzie do samego końca, tutaj manewr lądowania należy rozpocząć już znacznie wcześniej. Inaczej może być za późno, gdyż skoczek nie zdąży przygotować się do lądowania.

By wylądować, należy kliknąć oba przyciski myszy (o sposobach lądowania będzie dalej). Wszystko oczywiście robimy "na wyczucie". Po kilkunasto (dziesięcio) krotnym przetrenowaniu nie powinieneś mieć z tym manewrem, notabene najtrudniejszym, żadnego kłopotu.