Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sklep | Kariera | Skoki narciarskie 2004 poradnik Skoki narciarskie 2004

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

Sprzęt skoczka odgrywa kluczową rolę, dlatego należy bacznie obserwować jakość własnego wyposażenia. Podczas oddawania skoków ulega ono zużyciu, a im bardziej sprzęt jest zużyty, tym osiągi naszego skoczka maleją. Grę zaczynasz z niezbyt dobrym sprzętem, więc warto już na początku zainwestować w coś dobrego.

Sklep

Niestety sprzęt skoczka nie należy do najtańszych - Sklep | Kariera | Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Niestety sprzęt skoczka nie należy do najtańszych. Na cale uposażenie składają się: narty z wiązaniami, kombinezon, buty, kask i gogle. I właśnie te elementy będzie można podczas wizyt w sklepie wymieniać, oczywiście na lepsze.

Należy zwracać szczególną uwagę na opis posiadanego sprzętu. Jego jakość symbolizują opisowe procenty, widoczne na obrazku z lewej strony. Sprzęt w idealnym stanie i najlepszy jakościowo ma wskaźnik bliski 100% i o właśnie taki należy się starać. Niestety cena chociażby za dobre narty uniemożliwia ich zakup na początku, więc warto zainteresować się czymś w granicach 50% czy 75%.

Najlepsze uposażenie, połączone z doskonałymi umiejętnościami w grze, idącymi w parze z umiejętnościami gracza siedzącego przed komputerem gwarantuję najwyższe lokaty w mistrzostwach. Jak z powyższego tekstu wynika, skoki narciarskie nie nalezą do najłatwiejszych sportów i by być najlepszym, trzeba się sporo napocić. Ze swojej strony życzę Wam samych sukcesów oraz dalekich skoków, zakończonych oczywiście telemarkiem. I niech Wam ziemia miękką będzie. :-)