Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sposobów na skakanie kilka | Podstawy Skoki narciarskie 2004 poradnik Skoki narciarskie 2004

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

By potrenować, najlepszą możliwą opcją, jaką można w tym celu wybrać, będzie tryb zręcznościowy. Dzięki uproszczonemu systemowi oddawania skoków, można szybko nauczyć się podstaw tego wyczynu. Prosty w obsłudze system pozwala określić podstawowe warunki oraz wybrać skocznię.

Dla zaawansowanych graczy, mających już na swoim koncie trochę wysoko punktowanych skoków przewidziano tryb realistyczny - Sposobów na skakanie kilka | Podstawy Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Dla zaawansowanych graczy, mających już na swoim koncie trochę wysoko punktowanych skoków przewidziano tryb realistyczny. W odróżnieniu od swojego poprzednika, tutaj mamy pełną gamę możliwych sposobów gry do wyboru.

Można oddać kilka skoków w ćwiczeniach praktycznych, stawić czoła prawdziwym zawodowcom w skokach narciarskich czy spróbować swoich sił w Turnieju 4 skoczni, Mistrzostwach czy Pucharze Świata - Sposobów na skakanie kilka | Podstawy Skoki narciarskie 2004 - Skoki narciarskie 2004 - poradnik do gry

Można oddać kilka skoków w ćwiczeniach praktycznych, stawić czoła prawdziwym zawodowcom w skokach narciarskich czy spróbować swoich sił w Turnieju 4 skoczni, Mistrzostwach czy Pucharze Świata. Najciekawszym wyborem jest oczywiście kariera, zawierająca w sobie wszystkie pozostałe tryby, połączone w ciąg wydarzeń składających się na karierę stworzonego przez nas zawodnika. Kilka rad odnośnie kariery zostanie podanych w dalszej części poradnika.

Żądni prawdziwych wrażeń z pewnością spróbują gry wieloosobowej. Tak jak i w poprzednich wersjach ,tak i tutaj może grać kilka osób na jednym komputerze (tzw. hotseat lub kariera wielu graczy). Jednak najlepszym sposobem stanięcia w szranki z najlepszymi to rozgrywka przez Internet. Dzięki wbudowanej w grę przeglądarce można dołączyć się do istniejących gier lub stworzyć własną. Podobnie sytuacja wygląda z siecią lokalną, jednak tutaj nasi oponenci ograniczają się do naszych sąsiadów czy innych domowników, mających własny komputer połączony z naszym w sieć.