Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bieg fabuły. Zdobywanie artefaktów. Chwytanie obcych żywcem. poradnik UFO: Kolejne Starcie

Inaczej niż miało to miejsce w oryginalnym "UFO", nie masz tu wielkiego wpływu na bieg wydarzeń. Nie musisz również szczególnie dbać o to, by dostarczać naukowcom wymagane przez nich artefakty, ani poświęcać uwagi na łapanie żywych ufoków. Wszystko to dzieje się automatycznie i z biegiem czasu wpada Ci w ręce to, co jest istotne dla fabuły.

Malutkim wyjątkiem od reguły jest samo chwytanie obcych, gdyż może się zdarzyć, że będziesz musiał temu poświęcić odrobinę uwagi. W "Kolejnym starciu" nie istnieją bronie obezwładniające, za to większość pojawiających się tu gatunków traci przytomność po odniesieniu znacznych obrażeń. Dlatego cała filozofia łapania żywcem polega na tym, by nie używać broni zbyt potężnych i nie przeprowadzać nadto zmasowanych ataków, na cel, który ma przeżyć. Ponadto aby schwytany obcy przeżył, musisz opracować "Zatrzymanie obcych" (w badaniach naukowych).

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie