Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Czwarty do brydża The Thaumaturge poradnik, solucja

Czwarty do brydża to quest ze zrekrutowania Ariela Rofe do finału gry The Thaumaturge. Ta strona solucji informuje kiedy dochodzi do odblokowania questu, jak dotrzeć do Ariela w dzielnicy Mirów i jakie są główne warianty spotkania z Arielem Rofe.

Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2024

Jedna z głównych misji z aktu 3 The Thaumaturge to Czwarty do brydża. Nasz poradnik zawiera jej opis przejścia, z którego dowiecie się kiedy dojdzie do rozpoczęcia misji, gdzie jest mieszkanie Ariela w dzielnicy Mirów oraz jak może przebiec spotkanie z Arielem Rofe.

Uwaga - Istnieje ryzyko anulowania tego questu. Stanie się tak jeśli nie zajmiecie się nim przy pierwszej okazji i w głównym zadaniu Ostatni dzień lata wybierzecie Rasputina - po szczegóły przejdźcie na osobną stronę solucji.

Odblokowanie questu

  1. To jedna z misji odblokowywanych po rozmowie z Fałdżejem w głównym queście Coś się kończy, coś się zaczyna.
  2. Dodatkowo musicie doprowadzić do wydostania się z dzielnicy Bazar Różyckiego - niezbędne kroki opisaliśmy na stronie o queście Na rozdrożu.

Porozmawianie z Arielem Rofe

1 - The Thaumaturge: Czwarty do brydża - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Przenieście się do dzielnicy Mirów i podążajcie za czerwonym śladem (ustawcie quest jako aktywny) do miejsca, w którym przed schodami do budynku zgromadziła się grupa osób - miejsce to pokazuje obrazek.
  2. Wszystkie warianty rozmowy ze staruszką i Tadzikiem prowadzą do walki z grupą 4 wieśniaków.
Po walce skorzystajcie ze schodów i wejdźcie do mieszkania Ariela Rofe - The Thaumaturge: Czwarty do brydża - The Thaumaturge - poradnik do gry

Po walce skorzystajcie ze schodów i wejdźcie do mieszkania Ariela Rofe. Na spotkanie z Arielem ma wpływ wcześniejszy ważny wybór z głównego zadania Gliniane ambicje:

  1. Jeśli Wiktor przejął Golema, to Salutor nie mógł ochronić Ariela. Znajdziecie umierającego mężczyznę. Ariel nie będzie mógł pomóc bohaterom w finale.
  2. Jeśli Wiktor pozwolił Arielowi na przejęcie Golema, to był w stanie go później ochronić. Sprawi to, że Ariel będzie mógł wziąć udział w finale gry.
2 - The Thaumaturge: Czwarty do brydża - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Wyjście z budynku zakończy quest, przy czym spodziewajcie się drugiego starcia z wieśniakami po zejściu na dół po schodach. Musicie pokonać nową grupę przeciwników i dopiero wtedy możliwe będzie opuszczenie dzielnicy Mirów, by zająć się innymi questami.