Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Czy można mieć drużynę bohaterów? The Thaumaturge poradnik, solucja

Czy The Thaumaturge pozwala na skompletowanie drużyny bohaterów? Z poradnika dowiecie się czy można dowodzić różnymi postaciami, a nie wyłącznie głównym protagonistą Wiktorem.

Ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2024

Przed zagraniem w The Thaumaturge możecie zastanawiać się czy gra pozwala na stworzenie drużyny śmiałków. Ta strona poradnika wyjaśni Wam tę kwestię - dowiecie się czy Wiktor jest jedyną grywalną postacią, a także kto może mu ewentualnie pomagać w wygrywaniu walk z przeciwnikami.

Obecność Salutorów w trakcie walk

Świat gry w The Thaumaturge (poza drobnymi wyjątkami fabularnymi) eksploruje się w pojedynkę - The Thaumaturge: Czy można mieć drużynę bohaterów? - The Thaumaturge - poradnik do gry

Świat gry w The Thaumaturge (poza drobnymi wyjątkami fabularnymi) eksploruje się w pojedynkę. Na ekranie widoczny jest wyłącznie Wiktor i to właśnie tę postać kontroluje gracz.

Sprawa inaczej wygląda podczas walk. Ataki mogą wyprowadzać:

  1. Wiktor - wybieracie umiejętności spośród już odblokowanych;
  2. Salutor - tylko jedna wybrana przez Was istota może wykonać atak w danej turze. Po awansowaniu do kolejnej tury możecie pozostać przy tym samym Salutorze lub przełączyć się na innego.

Aktywnego Salutora wybiera się po lewej stronie ekranu. Gra wyświetli ikony podległych Wiktorowi istot, a także może zasugerować, że dany Salutor będzie szczególnie przydatny do zaatakowania danego przeciwnika (np. po to żeby usunąć jego cechę i odporność).

Tymczasowi pomocnicy

1 - The Thaumaturge: Czy można mieć drużynę bohaterów? - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. W określonych momentach fabuły możecie zyskać tymczasowych sojuszników zdolnych do przystępowania do walk.
  2. Pomocnik posiada swoje własne paski zdrowia i skupienia. Działa on autonomicznie, tzn. samodzielnie wybiera umiejętności i cele do ataku. Na kolejce działań jest oznaczany zielonym kolorem. Możecie też dowiedzieć się kto będzie celem ataku i jaką umiejętność pomocnik użyje.