Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Psychonauts 2 - poradnik do gry

Psychonauts 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? Psychonauts 2 poradnik, solucja

Psychonauts 2: na tej stronie opisaliśmy jak pokonać bossa Judge.

Na tej stronie naszego poradnika do Psychonauts 2 znajdziecie opis walki z bossem - Judge. Ten przeciwnik pojawia się w misji Compton's Cookoff.

Młotek sędziowski

Walka z Judge jest bardzo prosta i przewidywalna - Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Walka z Judge jest bardzo prosta i przewidywalna. Tak naprawdę to jedynie przygotowanie do późniejszych walk, gdzie Judge będzie pojawiać się w postaci normalnego przeciwnika.

Judge dzierży w swoich dłoniach duży, mocarny młotek - Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Judge dzierży w swoich dłoniach duży, mocarny młotek. Musicie mu go wyrwać za pomocą telekinezy. W ten sposób stanie się on waszą własnością.

Teraz najważniejsze - Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Teraz najważniejsze. To zabiera przeciwnikowi najwięcej życia. Musicie rzucić młotkiem w bossa. To powinno sprawić, że zniknie mu prawie połowa życia.

Oczywiście możecie też normalnie strzelać, jednak to bardzo nieopłacalne. Tym bardziej, że jeśli boss będzie dalej dzierżyć młotek będzie nim rzucać w postać.

Książki

Gdy zabierzecie Judge młot, zabierze się on za książki - Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Gdy zabierzecie Judge młot, zabierze się on za książki. Tymi będzie rzucać prosto w postać. Możecie ich unikać bądź łapać je i rzucać nimi w bossa.

Książki nie zabierają dużo życia bossowi, ale lepiej używać ich przeciwko niemu, niż aby on niszczył nimi bohatera - Psychonauts 2: Judge boss - jak pokonać? - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Książki nie zabierają dużo życia bossowi, ale lepiej używać ich przeciwko niemu, niż aby on niszczył nimi bohatera.

Dwa rzuty młotem powinny bez problemu pozbawić Judge życia.