Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Psychonauts 2 - poradnik do gry

Psychonauts 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Psychonauts 2: Szybka podróż Psychonauts 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Psychonauts 2 zawiera informacje o szybkiej podróży. Dowiecie się jak się przenosić i jak odblokować szybką podróż.

Na tej stronie naszego poradnika znajdziecie informacje na szybkiej podróży w grze Psychonauts 2. Dowiecie się czy szybka podróż jest możliwa oraz jak działa.

Sposób odblokowania

1 - Psychonauts 2: Szybka podróż - Psychonauts 2 - poradnik do gry
Szybka podróż odblokowuje się po rozmowie z Hollis, ta jest dostępna na drugim poziomie - The Motherlobe - Psychonauts 2: Szybka podróż - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Szybka podróż odblokowuje się po rozmowie z Hollis, ta jest dostępna na drugim poziomie - The Motherlobe. Hollis da Wam zadanie, polega ono na odpowiednim posortowaniu wiadomości.

Zaraz po wyjściu z jej gabinetu wpadniecie na Lili - Psychonauts 2: Szybka podróż - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Zaraz po wyjściu z jej gabinetu wpadniecie na Lili. Ta pokaże Wam jak szybko można poruszać się po ośrodku. Wystarczy korzystać z tuneli, znajdujących się, w różnych częściach mapy.

Działanie

Po odblokowaniu szybkiej podróży możecie już z niej korzystać w dowolnym momencie - Psychonauts 2: Szybka podróż - Psychonauts 2 - poradnik do gry

Po odblokowaniu szybkiej podróży możecie już z niej korzystać w dowolnym momencie. Wystarczy wejść w interakcję w miejscu, gdzie zaczynają się kanały, a otrzymacie dostęp do kilku miejsc, w które możecie się przenieść.

W ten szybko i sprawnie można poruszać się po ośrodku - Psychonauts 2: Szybka podróż - Psychonauts 2 - poradnik do gry

W ten szybko i sprawnie można poruszać się po ośrodku. Warto jednak zaznaczyć, że na terenie obiektu jest wiele sekretów, które warto zbierać.