Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Alliance - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dark Alliance: Rozwój postaci - levelowanie, atrybuty Dungeons & Dragons Dark Alliance porady, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Dungeons & Dragons Dark Alliance znajdziecie najważniejsze informacje na temat mechaniki rozwoju postaci. Dowiecie się, jak zdobywać punkty doświadczenia (XP), a także jak przydzielać punkty atrybutów, rozdawać punkty Feats i jak wykupywać dodatkowe ruchy (Moves).

Levelowanie (Level-Up)

W grze D& - Dark Alliance: Rozwój postaci - levelowanie, atrybuty - Dark Alliance - poradnik do gry

W grze D&D Dark Alliance można osiągnąć maksymalnie 20 level, a punkty doświadczenia (XP) można zdobywać na kilka głównych sposobów:

  1. Zabijanie przeciwników;
  2. Wykonywanie misji głównych;
  3. Wykonywanie celów pobocznych misji.

Atrybuty (Attributes)

Za każdym razem, gdy awansujecie swoją postać na wyższy poziom otrzymacie 1 punkt atrybutów, który będziecie mogli wydać na zwiększenie wybranego Atrybutu (Attribute) o 1 punkt - Dark Alliance: Rozwój postaci - levelowanie, atrybuty - Dark Alliance - poradnik do gry

Za każdym razem, gdy awansujecie swoją postać na wyższy poziom otrzymacie 1 punkt atrybutów, który będziecie mogli wydać na zwiększenie wybranego Atrybutu (Attribute) o 1 punkt.

Wyjątkiem są tutaj 10. i 20. level, na których otrzymacie po 2 punkty atrybutów.

Feats

Po zdobyciu każdego kolejnego poziomu doświadczenia, postacie w grze D&D Dark Alliance otrzymują także jeden punk Feats, który można wydać, aby otrzymać dodatkowe pasywne bonusy - Dark Alliance: Rozwój postaci - levelowanie, atrybuty - Dark Alliance - poradnik do gry

Po zdobyciu każdego kolejnego poziomu doświadczenia, postacie w grze D&D Dark Alliance otrzymują także jeden punk Feats, który można wydać, aby otrzymać dodatkowe pasywne bonusy.

Wyjątkiem są tutaj 10. i 20. level, na których otrzymacie po 2 punkty Feats.

Moves

Moves w grze Dungeons & Dragons Dark Alliance to specjalne talenty, które zapewniają postaciom dodatkowe ruchy i ataki - Dark Alliance: Rozwój postaci - levelowanie, atrybuty - Dark Alliance - poradnik do gry

Moves w grze Dungeons & Dragons Dark Alliance to specjalne talenty, które zapewniają postaciom dodatkowe ruchy i ataki. Należy tutaj zaznaczyć, że każda postać ma swoje unikatowe drzewko rozwoju, a wszystkie umiejętności można wykupić za określoną ilość złota.