Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Alliance - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dungeons & Dragons Dark Alliance: Tablets, Tomes, Reliefs, Paintings - do czego? Dungeons & Dragons Dark Alliance porady, solucja

Z tej strony poradnika do gry Dungeons & Dragons Dark Alliancie dowiecie się, do czego służą różne przedmioty, które możecie znaleźć w trakcie rozgrywki - Tablets, Tomes, Reliefs, Paintings.

W trakcie rozgrywki w D&D Dark Alliance na wszystkich mapach możecie znaleźć dodatkowe przedmioty kolekcjonerskie (Collectibles), a wśród nich można wyróżnić kamienne płyty (Tablets), księgi (Tomes), płaskorzeźby (Reliefs) i malowidła (Paintings).

Przedmioty tego typu rozwijają fabułę gry D&D Dark Alliance i umożliwiają Graczom poznanie historii Icewind Dale i Zapomnianych Krain - Dungeons & Dragons Dark Alliance: Tablets, Tomes, Reliefs, Paintings - do czego? - Dark Alliance - poradnik do gry

Przedmioty tego typu rozwijają fabułę gry D&D Dark Alliance i umożliwiają Graczom poznanie historii Icewind Dale i Zapomnianych Krain. Zbieranie przedmiotów fabularnym nie jest obowiązkowe i nie wiąże się z odblokowywaniem nowego wyposażenia.

Kolekcjonowanie przedmiotów fabularnych jest wymagane do zaliczenia trofeum Now It Make Sens, a tym samym do zdobycia platynowego trofeum w grze D&D Dark Alliance.