Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Alliance - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dark Alliance: Długość gry Dungeons & Dragons Dark Alliance porady, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje na temat tego, ile czasu zajmuje przejście gry Dungeons & Dragons Dark Alliance. Przygotowaliśmy informacje o długości głównego wątku fabularnego, a także o czasie wymaganym do zaliczenia D&D Dark Alliance na 100%.

1 - Dark Alliance: Długość gry - Dark Alliance - poradnik do gry
  1. Główny wątek fabularny: ukończenie głównego wątku fabularnego gry Dungeons & Dragons Dark Alliance zajmuje średnio od 10 do 14 godzin. Jeśli poza głównymi misjami chcecie wykonać inne aktywności (znajdźki, cele poboczne), długość rozgrywki może zwiększyć się do około 15-18 godzin. Czas przejścia gry oczywiście będzie różnić się w zależności od tego, jak bardzo będziecie się śpieszyć i ile czasu spędzicie w obozie, ulepszając bronie i dobierając odpowiednie wyposażenie i umiejętności.
  2. Ukończenie gry na 100%: w zależności od tego, na jakim poziomie trudności (Challenge Rating) gracie, zdobycie maksymalnego poziomu doświadczenia (20 level), uzbrojenie postaci w najlepszy sprzęt może zająć nawet 20-25 godzin. Jeśli będziecie chcieli wymaksować wszystkie postacie i zdobyć wszystkie trofea spędzicie z grą Dungeons & Dragons Dark Alliance nawet ponad 40 godzin.