Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Alliance - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dark Alliance: Lich Weapon Set - jak odblokować? Dungeons & Dragons Dark Alliance porady, solucja

Z tej strony poradnika do gry Dungeons & Dragons Dark Alliance dowiecie się, jak odblokować i jak aktywować skin do broni Lich Weapon.

W dwóch edycjach gry D&D Dark Alliance (Digital Deluxe Eidition oraz Steelbok Edition) Gracze mogą znaleźć dodatkową zawartość w postaci Lich Weapon Set. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że nie jest to zestaw przedmiotów (broni), a jednie skórek (skinów).

Skórki Lich Weapon Set w grze D&D Dark Alliance można zmienić na broni innej niż standardowa, dlatego zaraz po rozpoczęciu rozgrywki nie będą one dostępne - Dark Alliance: Lich Weapon Set - jak odblokować? - Dark Alliance - poradnik do gry

Skórki Lich Weapon Set w grze D&D Dark Alliance można zmienić na broni innej niż standardowa, dlatego zaraz po rozpoczęciu rozgrywki nie będą one dostępne. Po zdobyciu nowej broni (innej niż początkowa), udajcie się do sklepikarza i zmieńcie wygląd swojej broni.

Skórki Lich Weapon Set można odebrać w Microsoft Store (dla użytkowników Xbox i PC z systemem Windows 10), w PlayStation Store (dla użytkowników konsol PS4 i PS5), a także za pomocą dostarczonych kluczy Steam dla użytkowników platformy Steam.