Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Alliance - poradnik do gry

Dark Alliance - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dark Alliance: Postacie - lista, atrybuty, umiejętności Dungeons & Dragons Dark Alliance porady, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Dungeons & Dragons Dark Alliance znajdziecie podstawowe informacje na temat wszystkich dostępnych postaci. Dowiecie się, jakie są mocne i słabe strony każdego bohatera, a także jakie atrybuty rozwijać i na jakie umiejętności się zdecydować.

Drizzt Do'Urden

Drizzt DoUrden to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance - Dark Alliance: Postacie - lista, atrybuty, umiejętności - Dark Alliance - poradnik do gry

Drizzt Do'Urden to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance. Drizzt jest przedstawicielem rasy Drow (mrocznych elfów żyjących w Podmroku) i zalicza się do klasy Ranger. W walce Drizzt korzysta z dwóch scimitarów i bazuje na swojej niezwykłej zwinności i szybkości. Dzięki swojemu zabójczemu wyszkoleniu Drizzt może wyprowadzać śmiertelne ciosy w plecy (Backstab) na oszołomionych przeciwnikach.

 1. Najważniejsze atrybuty: Dexterity, Strength, Constitution;
 2. Najlepsze umiejętności: Battle Trance, Cloud of Daggers;
 3. Ultimate: Drizzt przywołuje ducha pantery Guenhwyvar, która atakuje pobliskich wrogów;
 4. Atak drużynowy (Team Attack): może zostać wywołany poprzez sparowanie ciosu przeciwnika lub wykonanie ciosu w plecy (Backstab).

Catti-Brie

Catti-Brie to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance - Dark Alliance: Postacie - lista, atrybuty, umiejętności - Dark Alliance - poradnik do gry

Catti-Brie to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance. Catti-Brie jest przedstawicielką rasy Ludzi i zalicza się do klasy Fighter. W walce Catti-Brie korzysta z łuku i bazując na swojej niezwykłej celności, posyła w kierunku swoich przeciwników zabójcze strzały. Należy jednak zaznaczyć, że równie dobrze radzi sobie w walce na bliskim kontakcie.

 1. Najważniejsze atrybuty: Dexterity, Intelligence, Constitution;
 2. Najlepsze umiejętności: Healing Spirit, Heartseeker Volley;
 3. Ultimate: Catti-Brie wystrzeliwuje świetliste pociski o dużej sile rażenia, które mają większy promień trafienia, a do tego przebijają się przez słabe obiektu i potwory stojące w linii prostej;
 4. Atak drużynowy (Team Attack): może zostać wywołany poprzez sparowanie ciosu przeciwnika lub po wykończeniu przeciwnika celnym strzałem przy korzystaniu z celowania (Aimed Arrow).

Bruenor Battlehammer

Bruenor Battlehammer to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance - Dark Alliance: Postacie - lista, atrybuty, umiejętności - Dark Alliance - poradnik do gry

Bruenor Battlehammer to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance. Bruenor jest przedstawicielem rasy Krasnoludów (Shield Dwarf) i zalicza się do klasy Fighter. W walce Bruenor korzysta z jednoręcznego topora i solidnej tarczy, dlatego świetnie sprawdzi się w roli Tanka.

 1. Najważniejsze atrybuty: Strength, Constitution, Wisdom;
 2. Najlepsze umiejętności: Whirlwind, Anvil of Clangeddin;
 3. Ultimate: Bruenor stawia sztandar (Banner), który zapewnia sojusznikom premię do odporności na obrażenia fizyczne i obrażenia od żywiołów;
 4. Atak drużynowy (Team Attack): może zostać wywołany poprzez sparowanie ciosu przeciwnika lub po doprowadzeniu do Exhausted Execute.

Wulfgar

Wulfgar to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance - Dark Alliance: Postacie - lista, atrybuty, umiejętności - Dark Alliance - poradnik do gry

Wulfgar to jedna z postaci dostępnych w grze D&D Dark Alliance. Bruenor jest przedstawicielem rasy Ludzi i zalicza się do klasy Barbarian. W walce Wulfgar korzysta z potężnego dwuręcznego młota, którym wyprowadza miażdżące uderzenia.

 1. Najważniejsze atrybuty: Strength, Constitution, Charisma;
 2. Najlepsze umiejętności: Hammer Throw, Shockwave;
 3. Ultimate: Wulfgar wyprowadza atak, który wyrządza ogromne obrażenia na średnim obszarze;
 4. Atak drużynowy (Team Attack): może zostać wywołany poprzez sparowanie ciosu przeciwnika lub po wykonaniu Epowered Strike.