Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Astro's Playroom - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Astro's Playroom - poradnik do gry

Astro's Playroom - poradnik do gry

Witamy w nowej generacji! Astro's Playroom poradnik i solucja to najlepsze porady na start oraz kompletny opis przejścia. Porady do eksploracji i walk z bossami. Opisujemy lokacje wszystkich Elementów układanki i Artefaktów. Wszystkie trofea i sterowanie.

Astro's Playroom poradnik to dokładna solucja i kompletny opis przejścia gry. Znajdziesz tu szczegółową lokalizację wszystkich puzzli i artefaktów. Opisujemy trofea, sterowanie i najważniejsze zagadnienia dotyczące gry.

Niniejszy poradnik i solucja to kompendium wiedzy na temat gry Astro's Playroom. Z naszymi wskazówkami przejdziesz każdy etap rozgrywki. Pomożemy Ci odnaleźć wszystkie dostępne przedmioty kolekcjonerskie, niezbędne do wbicia platyny.

W pierwszym rozdziale naszego poradnika znajdziesz porady dla początkujących oraz opisy walki z Bossami. Pomożemy Ci w najtrudniejszych potyczkach. Rozdział zawiera informacje o sterowaniu, długości gry oraz polskiej wersji językowej. Znajdziesz tam również dokładny opis każdego osiągnięcia do odblokowania. Trudniejsze do zdobycia trofea, opatrzyliśmy przydatnym komentarzem.

Drugi rozdział zawiera dokładny opis przejścia gry, podzielony na poszczególne obszary i poziomy. Przeczytasz także o przedmiotach kolekcjonerskich dostępnych w grze: Elementy układanki i Artefakty.

Astro's Playroom: Szybkie porady na start

 1. Aby wykonać daleki skok lub wzbić się w powietrze przytrzymaj X na kontrolerze. Dzięki temu Astro użyje laserów w nogach, które dodatkowo mogą przydać się podczas walki z przeciwnikami.
 2. Jeśli chcesz posiadać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w grze, zbieraj monety. Potrzebujesz aż 6000 monet, aby wylosować wszystkie nagrody w grze Gatcha w Laboratorium PlayStation.
 3. Zrób wszystko, aby zebrać element układanki albo artefakt. Nawet jeśli Astro zginie chwile po tym, zostaniesz przeniesiony do poprzedniego punktu kontrolnego, ze znajdźką w kieszeni.
 4. W grze spotkasz wiele botów. Jeśli natrafisz na botów przypominających zwierzęta (króliki, pingwiny, kraby, itp.) uderz je po 3 razy. Każde uderzenie nagrodzi cię jedną monetą, za trzecim razem zaś wypadnie z nich kilka monet.

Więcej porad na start znajdziesz na osobnej stronie: Porady na start.

Astro's Playroom: Wszystkie poziomy

W grze Astro's Playroom gracz ma do ukończenia 4 główne lokalizacje, które dodatkowo podzielone są na 4 poziomy. Aby zebrać wszystkie przedmioty kolekcjonerskie należy również przejść się po głównej lokacji, jaką jest Plac CPU. Laboratorium PlayStation pozwala nam na uzupełnienie kolekcji poprzez wylosowanie nagród w grze Gatcha.

 1. Plac CPU

Łąka Pamięci

 1. Wietrzna brama
 2. Pola szybkości
 3. Elektryczna chmura
 4. Aleja flipperów

Autostrada SSD

 1. Turbo-trasa
 2. Jaskinie buforowania
 3. Głęboka przestrzeń danych
 4. Orbital przeszkody

Chłodzące źródła

 1. Plaża botów
 2. Sprężynowe spa
 3. Polarne kry
 4. Hotel pod sprężyną

Dżungla GPU

 1. Las renderów
 2. Teraflopowe czubki
 3. Ruiny raytrace
 4. Góra płyta główna

Pozostałe

 1. 1994
 2. Laboratorium PlayStation
 3. Wyścigi sieciowe

Gra nie narzuca nam przechodzenia po kolei każdej lokalizacji. Możesz sam wybrać, które miejsca chcesz ukończyć najpierw. W naszym poradniku podzieliliśmy te lokalizacje ze względu na chronologię generacji PlayStation.

Astro's Playroom: Trofea i platyna

Grając w Astro's Playroom możesz zdobyć 46 osiągnięć. Większość z nich dotyczy zbierania przedmiotów kolekcjonerskich i przechodzenia fabuły gry. Niektóre z nich, są jednak bardziej skomplikowane.

Dokładny opis każdego osiągnięcia znajdziesz na osobnej stronie: Trofea.

Informacje o Astro's Playroom - poradnik do gry

Autor : Olga Hippie Fiszer

Ostatnia aktualizacja : 25 marca 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.