Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tell Me Why - poradnik do gry

Tell Me Why - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tell Me Why: Bezpieczniki - jak ułożyć? Tell Me Why poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Tell Me Why znajdziesz dokładny opis włączania prądu. Musisz go uruchomić, aby kontynuować zadanie fabularne.

Z uwagi na typ gry opis przejścia zawiera spoilery zdradzające niektóre elementy fabuły. Jeśli chcesz kontynuować czytanie poradnika zgadzasz się na poznanie niektórych treści, np. zobaczeniem nowych lokacji bądź poznaniem bohaterów.

W trakcie drugiego rozdziału gry trafisz do garażu, w którym będziesz musiał odpowiednio ustawić bezpieczniki - Tell Me Why: Bezpieczniki - jak ułożyć? - Tell Me Why - poradnik do gry

W trakcie drugiego rozdziału gry trafisz do garażu, w którym będziesz musiał odpowiednio ustawić bezpieczniki. Wcielisz się Alyson, która wygodni mężczyzn i uzna, że sama da radę włączyć prąd.

Poprawne ułożenie to - Tell Me Why: Bezpieczniki - jak ułożyć? - Tell Me Why - poradnik do gry

Poprawne ułożenie to:

  1. Bezpiecznik 30 Amp;
  2. Bezpiecznik 20 Amp;
  3. Bezpiecznik 20 Amp;
  4. Bezpiecznik 15 Amp;
  5. Bezpiecznik 20 Amp;
  6. Bezpiecznik 15 Amp.
Rozwiązanie zagadki znajdziesz w notatkach przyklejonych do ściany obok - Tell Me Why: Bezpieczniki - jak ułożyć? - Tell Me Why - poradnik do gry

Rozwiązanie zagadki znajdziesz w notatkach przyklejonych do ściany obok. Z nich możesz wyczytać, że całkowita suma bezpieczników musi wynosić 120. Łamigłówkę tę możesz jednak znacznie ułatwić. Spójrz na kolory kabli, każdy z nich odpowiada odpowiedniej masie.

  1. Czerwony - 30 Amp;
  2. Żółty - 20 Amp;
  3. Niebieski - 15 Amp.

Gdy rozwiążesz zagadkę uruchomisz prąd w całym domu i w garażu.