Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tell Me Why - poradnik do gry

Tell Me Why - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział Tell Me Why poradnik, solucja

Powrót do domu - 1 Rozdział, Homecoming - solucja, opis przejścia, porady

Na tej stronie naszego poradnika do gry Tell Me Why znajdziesz opis przejścia drugiego etapu gry. Dowiesz się jak wygląda droga bohaterów do domu.

Z uwagi na typ gry opis przejścia zawiera spoilery zdradzające niektóre elementy fabuły. Jeśli chcesz kontynuować czytanie poradnika zgadzasz się na poznanie niektórych treści, np. zobaczeniem nowych lokacji bądź poznaniem bohaterów.

Pierwsza rozmowa

Po przywitaniu rodzeństwa udacie się do auta - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

Po przywitaniu rodzeństwa udacie się do auta. W ten sposób nadarzy się okazja do pierwszej rozmowy, którą będziesz mógł wykonać w grze.

Siostra spyta Cię o to za czym będziesz tęsknić, masz do wyboru - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

Siostra spyta Cię o to za czym będziesz tęsknić, masz do wyboru:

 1. The food;
 2. The people.

Obojętnie co wybierzesz Tyler i tak ostatecznie stwierdzi, że to miejsce było dla Niego jak dom.

Prom

W trakcie podróży promem czeka Cię kilka rozmów z siostrą - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

W trakcie podróży promem czeka Cię kilka rozmów z siostrą. Możesz zwracać uwagę na okoliczne domy bądź elementy otoczenia, które podtrzymają rozmowę.

W trakcie rozmowy pojawi się nowa opcja - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

W trakcie rozmowy pojawi się nowa opcja. Możesz kliknąć Shift, aby pojawiły się nowe opcje dialogowe. W ten sposób możesz wpływać na swoją relację z siostrą oraz z innymi ludźmi.

W pewnym momencie rozmowy dostaniesz od siostry sygnet - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

W pewnym momencie rozmowy dostaniesz od siostry sygnet. Jest to prezent do Eddy'ego. Jest to policjant, który zajął się Alyson po śmierci matki. Jednocześnie jednak aresztował Tylera, gdy ten był jeszcze dzieckiem.

Masz do wyboru jedną z 3 odpowiedzi:

 1. Fine;
 2. I can't akcept this;
 3. I don't care.

Jeśli wybierzesz pierwszą opcję przyjmiesz prezent od policjanta. Nie założysz go jednak na palce, po prostu Tyler schowa go do kieszeni. Ostatnia opcja jednak zdenerwuje Twoją siostrę. Chce ona, aby dwie najważniejsze osoby w jej życiu były blisko i się nie kłóciły. Odrzucając prezent pokazujesz swoje złe nastawianie do Eddy'ego.

Waszą rozmowę przerwie telefon do Alyson - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

Waszą rozmowę przerwie telefon do Alyson. Ten czas możesz poświęcić do eksploracji łodzi. Nie możesz tam zbyt wiele zobaczyć. Skup się jednak na pickupie, postawionym za autem Alyson. Na jego pace znajdziesz kilka przedmiotów, które zainteresują Tylera.

Możesz rozpocząć rozmowę z mężczyzną - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

Możesz rozpocząć rozmowę z mężczyzną. Nie musisz jednak tego robić jeśli nie chcesz. Jeśli jednak zapragniesz poznać nowych ludzi możesz rozpocząć dialog na dwa sposoby:

 1. If you say so...
 2. You going hunting?

Jeśli od razu zauważysz, że mężczyzna poluje pochwali Twoje sprawne oko. Dzięki temu będzie do Ciebie przyjaźnie nastawiony.

Kontynuowanie rozmowy przyniesie kolejne opcje dialogowe:

 1. Born and bred;
 2. Just visiting.

Jeśli przyznasz mu się do tego, że kogoś odwiedzasz spyta kogo masz w tej części kraju:

 1. My sister:
 2. Just passing through.

Ostatecznie mężczyzna przedstawi Ci się. Możesz podać mu jedynie swoje imię albo imię wraz z nazwiskiem. W ten sposób możesz przyciągnąć jego uwagę przez co rozpocznie dalszą dyskusję.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz po prostu przerwać i odejść.

Korzystając z wolnej chwili możesz zwrócić uwagę na naklejki przyklejona na aucie siostry - Tell Me Why: Powrót do domu - solucja, opis przejścia - 1 Rozdział - Tell Me Why - poradnik do gry

Korzystając z wolnej chwili możesz zwrócić uwagę na naklejki przyklejona na aucie siostry.

Gdy Alyson skończy rozmawiać możesz do niej wrócić. Jeśli zechcesz już wyjść z promu po prostu wsiądź do auta. W ten sposób przeniesiesz się do kolejnej części gry.