Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Tyrolka (Zip-line) to duża konstrukcja, którą można postawić i z której można korzystać w trakcie przechodzenia gry Death Stranding. Na tej stronie poradnika informujemy kiedy odblokowywana jest tyrolka, gdzie stawiać wieże i jak podróżować z użyciem tyrolki.

Korzystanie z tyrolek staje się możliwe po awansowaniu do rozdziału 5: Mama - Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Korzystanie z tyrolek staje się możliwe po awansowaniu do rozdziału 5: Mama. Po tym jak odwiedzisz menu tworzenia sprzętu dowiesz się, że do postawienia tyrolki można używać asemblerów drugiego poziomu (PCC Lvl 2).

Tyrolki to wieże w kształcie litery U - Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Tyrolki to wieże w kształcie litery U. Warto przypomnieć, że nie musisz ich wszystkich osobiście konstruować, gdyż w trakcie podróżowania po świecie gry możesz też natrafiać na tyrolki postawione przez NPC-ów lub przez innych graczy (tylko w trybie online).

Pojedyncza tyrolka nie ma jeszcze żadnego zastosowania - należy połączyć 2 lub więcej tyrolek z tej samej okolicy - Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Pojedyncza tyrolka nie ma jeszcze żadnego zastosowania - należy połączyć 2 lub więcej tyrolek z tej samej okolicy. Domyślny zasięg każdej tyrolki to 300 metrów (można go zwiększac dzięki ulepszaniu stawianych konstrukcji). Oznacza to, że tyrolki nie mogą znajdować się w większej odległości od siebie. Dodatkowo nie mogą przedzielać ich żadne przeszkody.

Przykład prawidłowego połączenia pokazuje obrazek - pojawienie się niebieskiej linii oznacza, że dwie wieże są poprawnie połączone.

Poprawne połączenie tyrolek umożliwia zaliczenie szybkiej przejażdżki na linie - Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Poprawne połączenie tyrolek umożliwia zaliczenie szybkiej przejażdżki na linie. Jeżeli nie widzisz niebieskiej linii to zdemontuj tyrolkę i spróbuj umieścić ją w innym miejscu.

Tyrolki po raz pierwszy przydają się w zleceniu numer 42 (Collection: Scattered Rare Material Resources), które zakłada zebranie surowców rozrzuconych wokół wodospadu - Jak skorzystać z tyrolki w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Tyrolki po raz pierwszy przydają się w zleceniu numer 42 (Collection: Scattered Rare Material Resources), które zakłada zebranie surowców rozrzuconych wokół wodospadu. Najlepszą taktyką jest rozstawienie tyrolek na przeciwległych brzegach rzeki. Dodatkowo dobrze żeby co najmniej jedna z nich znalazła się na szczycie wzgórza. Pozbawi cię to konieczności zaliczenia dodatkowej wspinaczki po zakończeniu przejażdżki na linie.