Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Ostatnim bossem na jakiego natkniesz się w Death Stranding jest wielka ryba, która w grze jest nazwana po prostu BT.

Potwór ten stanie na twojej drodze w dwunastym rozdziale gry, w trakcie misji Crybtobiote Delivery: Capital Knot City Isolation Ward / Dostawa kryptobiotów - oddział izolacji Węzła Stołecznego.

Ryba jest ogromna i dość szybka - Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Ryba jest ogromna i dość szybka. Mimo tego dość łatwo trafić w nią ze względu na jej pokaźny rozmiar. Idealną bronią do walki z nim będą Hematic Grenade, Remote-Detonation Grenade Launcher i Anti-BT Handgun.

Staraj się trzymać stabilnych powierzchni - Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Staraj się trzymać stabilnych powierzchni. Głównym atakiem ostatecznego przeciwnika jest nagłe wyskakiwanie z wody i rzucanie się na bohatera. W ten sposób może łatwo wytrącić cię z równowagi.

Wyrzutnia rakiet idealnie sprawdza się na tego przeciwnika - Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Wyrzutnia rakiet idealnie sprawdza się na tego przeciwnika. Dzięki niej możesz wykorzystać, każdy momenty, gdy przeciwnik wynurzy się z bagna.

Mimo tego, że ryba jest dość ruchliwym przeciwnikiem ma dość powolne ataki - Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Mimo tego, że ryba jest dość ruchliwym przeciwnikiem ma dość powolne ataki. Możesz wykorzystywać je do zadawania jej jak największej ilości obrażeń.

Ryba nie jest ciężkim przeciwnikiem - Wieloryb, wielka ryba | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Ryba nie jest ciężkim przeciwnikiem. Musisz jedynie omijać BT oraz odpowiednio wykorzystywać momenty, gdy jest skupiona na swoim celu. Parę celnych ciosów powinno pozbawić ją życia, a Tobie umożliwić dalszą przeprawę.