Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy multiplayer jest obowiązkowy w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronika poradnika do gry Death Stranding znajdziesz odpowiedź na dwa dość istotne pytania - czy multiplayer w Death Stranding jest obowiązkowy oraz czy można kontynuować rozgrywkę w trybie offline (np. na wypadek utraty połączenia z Internetem lub z serwerami gry).

Nie, multiplayer w Death Stranding nie jest wymagany do ukończenia gry - Czy multiplayer jest obowiązkowy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Nie, multiplayer w Death Stranding nie jest wymagany do ukończenia gry. Death Stranding nie ma też wymogu always online (stałego połączenia z serwerami). Możesz rozpocząć nową grę w trybie offline, jak również bezproblemowo kontynuować kampanię na wypadek utraty połączenia z Internetem lub z serwerami gry.

Grając offline wiele przydatnych mechanik gry będzie niestety niedostępnych. Mowa tu o rzeczach, które opisaliśmy między innymi na stronie Jak wygląda multiplayer w Death Stranding? w naszym poradniku - nie będziesz widział aktywności innych graczy, nie będziesz mógł wysyłać i odbierać lajków, nie będziesz mógł korzystać ze sprzętu pozostawionego przez inne osoby, oraz nie będziesz mógł wymieniać się prezentami z innymi graczami. Brak dostępu do wszystkich tych akcji nie zablokuje ci opcji ukończenia gry, ale spowolnieniu mogą ulec twoje postępy w kampanii.

Jeżeli rozpocząłeś grę w trybie online i z jakiegoś powodu utraciłeś połączenie, to możesz podjąć próbę ponownego zalogowania się do serwerów gry - Czy multiplayer jest obowiązkowy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Jeżeli rozpocząłeś grę w trybie online i z jakiegoś powodu utraciłeś połączenie, to możesz podjąć próbę ponownego zalogowania się do serwerów gry. Z menu pauzy musisz wybrać zakładkę System i następnie pozycję Log In. Jeżeli próba zakończy się sukcesem, to odzyskasz dostęp do wszystkich multiplayerowych i społecznościowych mechanik gry. Będziesz także mógł odebrać zaległe prezenty (np. lajki przyznane ci przez innych graczy).

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że utrata połączenia z serwerem gry i przejście do trybu offline nie jest równoznaczne z utratą dostępu do obiektów innych graczy. Gra zapamięta i zachowa konstrukcje, znaki i pojazdy innych graczy i nadal będziesz mógł wchodzić z nimi w interakcje podczas przemierzania świata gry. Nie będą się jedynie pojawiały w twoim świecie zupełnie nowe konstrukcje. Po tym jak uda ci się ponownie zalogować na serwer będziesz mógł także odebrać zaległe prezenty, np. lajki czy materiały przyznane ci przez innych graczy. "Nagrody" tego typu na szczęście nie przepadają.