Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co zrobić, gdy zużyją się buty w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding odpowiada na pytanie, jak zareagować na zużywające się obuwie głównego bohatera. Zjawisku temu nie można zapobiec i zignorowanie niszczejących butów może mieć negatywne konsekwencje.

Zjawiska stopniowego zużywania się butów w Death Stranding nie możesz niestety definitywnie zwalczyć - Co zrobić, gdy zużyją się buty w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Zjawiska stopniowego zużywania się butów w Death Stranding nie możesz niestety definitywnie zwalczyć. Musisz liczyć się z tym, że trzeba je co pewien czas wymienić na nową parę. Proces ten najszybciej postępuje w wyniku przemierzania rejonów z opadami temporalnymi (skażonym deszczem).

Aktualny stan obuwia możesz sprawdzić na dwa sposoby: odnajdując buty wśród wyekwipowanych przedmiotów lub spoglądając na błękitny pasek obok ikony buta. Na wymianę najlepiej zdecydować się mniej więcej po utracie połowy sprawności butów. Utrata obuwia oznacza, że na stopach bohatera zaczną pojawiać się rany i będzie on stopniowo tracił punkty zdrowia (krwi).

Nowe obuwie (Buty Bridges) możesz wytwarzać w oparciu o crafting - po odwiedzeniu dowolnej sojuszniczej lokacji trzeba wybrać opcję Stwórz sprzęt i odszukać je na liście - Co zrobić, gdy zużyją się buty w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Nowe obuwie (Buty Bridges) możesz wytwarzać w oparciu o crafting - po odwiedzeniu dowolnej sojuszniczej lokacji trzeba wybrać opcję Stwórz sprzęt i odszukać je na liście.

Warto zaznaczyć, że nie korzysta się z tego samego modelu butów przez całą grę. Po ukończeniu zlecenia numer 24 (Prototype Bot Delivery: Distribution Center South of Lake Knot City) odblokujesz buty drugiego poziomu, które cechują się zwiększoną wytrzymałością. Warto zawsze wytwarzać najlepsze dostępne buty.

Są też dwie alternatywne metody ochrony stóp bohatera - Co zrobić, gdy zużyją się buty w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Są też dwie alternatywne metody ochrony stóp bohatera. Pierwszy sposób to pokonywanie MUŁ-ów, którzy mogą pozostawić po sobie buty (MULE Boots). Są one zawsze w idealnym stanie, tzn. mają 100% sprawności.

Drugi sposób to odnajdywanie interaktywnych krzaków sandałowca (Sandalweed) - Co zrobić, gdy zużyją się buty w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Drugi sposób to odnajdywanie interaktywnych krzaków sandałowca (Sandalweed). Możesz je następnie wybierać z rozwijanego menu i zyskiwać dzięki temu tymczasową ochronę stóp.