Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Statystyki postaci | Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding zestawiamy wszystkie najważniejsze statystyki, którymi opisany jest główny bohater. Dowiesz się gdzie można je odczytywać i jakie znaczenie ma każdy z podawanych przez grę parametrów.

Statystyki postaci wyświetlane są w lewym dolnym rogu ekranu i pojawiają się one po otwarciu dowolnego menu ekranu pauzy - Statystyki postaci | Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Statystyki postaci wyświetlane są w lewym dolnym rogu ekranu i pojawiają się one po otwarciu dowolnego menu ekranu pauzy. Zostały one wszystkie oznaczone na powyższym obrazku:

1) Pasek krwi / zdrowia - Jest on wyrażany w mililitrach. Bohater może automatycznie odnawiać zdrowie dzięki zuzywaniu przenoszonych worków z krwią. Alterantywnie możesz zdecydować się na zjedzenie kryptobiota.

2) Pasek kondycji - Domyślnie ma on ciemnoniebieski kolor, ale może też zmieniać kolor na błękitny - jest to wizualizacja zużywanej wytrzymałości, po wyczerpaniu której bohater opadnie chwilowo z sił. W naszym przykładzie pasek kondycji nie jest w pełni dostępny. Gra coraz bardziej go skraca w miarę wystawiania Sama na wysiłek fizyczny. Bohater może powrócić do pełni sił tylko dzięki odpoczynku w kryjówce.

3) Pasek ŁD - W miarę pogarszania się jego stanu dziecko będzie coraz bardziej poddenerwowane. Zmiana paska na kolor czerwony oznacza ryzyko wystąpienia autotoksemii u ŁD - to ostatnia szansa na uspokojenie dziecka.

4) Pasek wytrzymałości obuwia - Wyczerpuje się on wraz z zużyciem butów. Co jakiś czas musisz wymieniać buty na nową parę po to żeby unikać pojawiania się ran na stopach, które mogą wyczerpywać pasek krwi.

5) Limit udźwigu bohatera - Górna wartość prezentuje aktualną wagę przenoszonych przedmiotów. Biały kolor oznacza brak kłopotów, żółty kolor oznacza, że przenoszone przedmioty dużo ważą, czerwony kolor symbolizuje przeciążenie. Dolna wartość to dozwolony maksymalny limit udźwigu. Nie jest to cała wartość przez całą grę, gdyż limit udźwigu można zmieniać rozwijając postaci oraz używając egzoszkieletów.

6) Liczba zgromadzonych lajków - Gra sumuje wszystkie zdobyte lajki.

7) Liczba przenoszonych kryształków chilorium - Są one jednym z surowców w grze są wykorzystywane między innymi do wytwarzania nowych przedmiotów oraz stawiania nowych struktur.