Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Death Stranding są wybory i romanse? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Death Stranding odpowiada na dwa pytania - czy w grze są ważne wybory, które mogłyby mieć wpływ na przebieg głównej kampanii, oraz czy Death Stranding oferuje możliwość nawiązania romansu z którymś z NPC-ów.

Ważne wybory w Death Stranding

Niektóre sceny w Death Stranding (zwłaszcza te z trzynastego rozdziału kampanii) mogą sugerować, że w grze są wybory i że podejmowane decyzje mogą mieć różne konsekwencje - Czy w Death Stranding są wybory i romanse? - Death Stranding - poradnik do gry

Niektóre sceny w Death Stranding (zwłaszcza te z trzynastego rozdziału kampanii) mogą sugerować, że w grze są wybory i że podejmowane decyzje mogą mieć różne konsekwencje. Jest to jednak złudne przeczucie, gdyż w Death Stranding nie ma żadnych ważnych wyborów i główny wątek fabularny gry ma liniowy przebieg prowadzący do tylko jednego możliwego zakończenia.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w drodze do finału gry możesz pomijać niektóre zlecenia dla Sama. Nie jest to jednak wynik nieliniowości kampanii, gdyż ignorować można tylko drobne misje, które nie są ważne z punktu widzenia głównej fabuły gry. Na szczęście nawet jeśli przegapi się te zlecenia, to nie będzie to miało żadnego wpływu na przebieg finału.

Romanse w Death Stranding

W Death Stranding nie ma romansów ani scen seksu, choć w grze znajdują się sceny, w których postacie występują nago lub pojawiają się w samej bieliźnie - Czy w Death Stranding są wybory i romanse? - Death Stranding - poradnik do gry

W Death Stranding nie ma romansów ani scen seksu, choć w grze znajdują się sceny, w których postacie występują nago lub pojawiają się w samej bieliźnie. Nie ma to jednak nigdy typowego podtekstu seksualnego.

Główny bohater w trakcie przechodzenia kampanii zaprzyjaźnia się między innymi z Fragile, ale postaci tych nie będzie mógł połączyć żaden intymny związek. Hideo Kojima w kwestii nawiązywania bliższych relacji z innymi postaciami posunął się nawet o krok dalej. Sam Porter posiada fobię, przez którą poza wyjątkowymi sytuacjami unika bezpośrednich kontaktu fizycznego, nawet tak oczywistych reakcji jak uściskanie kogoś czy podanie komuś ręki.