Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Death Stranding ma różne zakończenia? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Death Stranding informujemy czy gra posiada więcej niż jedno zakończenie, a więc czy trzeba pilnować się w trakcie jej przechodzenia i czy pojawia się dodatkowa motywacja do ukończenia kampanii więcej niż jeden raz.

Nie, Death Stranding nie posiada kilku różnych zakończeń - Czy Death Stranding ma różne zakończenia? - Death Stranding - poradnik do gry

Nie, Death Stranding nie posiada kilku różnych zakończeń. Nie możesz w żaden sposób wpłynąć na to w jaki sposób zakończy się główna kampania i zawsze wyświetlą się te same końcowe filmiki.

Na przebieg finału gry Death Stranding nie mają też wpływu takie czynniki jak zajęcie się tylko częścią zleceń dla Sama, ignorowanie zleceń pobocznych, nie doprowadzenie do uzyskania maksymalnego poziomu więzi w sojuszniczych lokacjach, uzyskanie niskiego stopnia odbudowania świata gry (asfaltowe drogi itp.) czy brak współpracy z innymi graczami w ramach trybu online.

Warto zaznaczyć, że możliwe jest kontynuowanie gry po zaliczeniu głównej fabuły. Możesz dzięki temu w dalszym ciągu zajmować się pominiętymi opcjonalnymi czynnościami, choć nie pozwoli ci to ponownie rozegrać finału, a jedynie więcej "wycisnąć" z gry i odblokować pominięte wcześniej trofea.